У США планують подальше обмеження на чіпи, які використовуються для ШІ, для Китаю, – Bloomberg

Поділитися:

Адміністрація американського президента планую посилення обмежень на доступ Китаю до чіпів, необхідних для ШІ. Зокрема, йдеться про обмежений доступ до нових технологій.

Про це повідомляє Telegram “Перший Бізнесовий“.

Заходи, що обговорюються саме у ці дні, мають суттєво обмежити можливості Китаю використовувати передову архітектуру мікросхем. Йдеться про технологію, яка відома під назвою gate all-around (GAA). Також варто зазначити, що обговорення йдуть у закритому форматі, а вся інформація стосовно цього надається анонімними джерелами. Натомість виробники GAA обіцяють зробити напівпровідники потужнішими.

Станом на зараз невідомо, коли буде прийнято остаточне рішення. Але відома головна мета США у цьому питанні: зробити все, аби Китаю було складніше збирати складні обчислювальні системи, необхідні для створення та експлуатації моделей штучного інтелекту, а також огородити технологію, яка все ще зароджується, до того, як вона буде комерціалізована.

Низка гігантів у США – зокрема, корпорації Nvidia Corp., Intel Corp. і Advanced Micro Devices Inc. разом із партнерами-виробниками Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. і Samsung Electronics Co. – прагнуть якнайшвидше розпочати масове виробництво напівпровідників із дизайном GAA.

Нагадаємо, невпинне зростання впродовж останніх місяців сфери Big Tech було предметом віри для інвесторів.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Липня 2024 року - 17:51
Президент вніс до Верховної Ради законопроєкти про затвердження його указів...
21 Липня 2024 року - 21:29
Коли військовозобов'язана особа отримує повістку для уточнення даних, вона може,...
19 Липня 2024 року - 20:01
24 липня  2024 року відбудеться знакова подія для всіх, хто...