Євросоюз хвилюється через занепокоєння та настрої у Франції, – Bloomberg

Поділитися:

Еммануель Макрон, уособлюючий у собі Францію, рішуче підтримує ідею збільшення видатків ЄС на оборону за рахунок колективного фінансування. Це змушує Євросоюз хвилюватися. Також існують побоювання стосовно того, що позачергові парламентські вибори у Франції підірвуть його роль як одного з найкращих уболівальників Києва.

Про це пише Telegram “Перший Бізнесовий“.

Політичні потрясіння у Франції викликають занепокоєння в деяких столицях Європейського Союзу. Насамперед йдеться про те, що спільні військові витрати та новий поштовх для підтримки України можуть залишитися позаду.

Нагадаємо, що саме Макрон, починаючи з 2017 року, коли він одержав свою першу перемогу на виборах, вважається ярим прихильником міцного та об’єднаного Євросоюзу. Натомість станом на зараз його партія разом із союзниками відстає у передвиборних перегонах від ультраправих. Тож, якщо «Національне об’єднання» Марін Ле Пен зможе збільшити свою перевагу та зміцнити більшість, це стане фундаментальним викликом для лідерів ЄС, які збираються в понеділок у Брюсселі, щоб обговорити, як посилити свою відповідь на російську агресію.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Липня 2024 року - 17:51
Президент вніс до Верховної Ради законопроєкти про затвердження його указів...
21 Липня 2024 року - 21:29
Коли військовозобов'язана особа отримує повістку для уточнення даних, вона може,...
19 Липня 2024 року - 20:01
24 липня  2024 року відбудеться знакова подія для всіх, хто...