Передвиборчі обіцянки Трампа загрожують підвищенням податків для американських домогосподарств, – Bloomberg

Поділитися:

Якщо Дональд Трамп виграє вибори та повернеться до Білого дому, то почне запроваджувати нові податки. Це зрозуміло з його передвиборчої кампанії, пише Telegram “Перший Бізнесовий“.

Зокрема. Йдеться про запровадження 10% загального мита на імпорт, що, за словами самого Трампа, дозволить отримати мільярди доларів доходу, щоб заплатити за подальше зниження податків.

Натомість економісти та експерти у галузі кажуть таке: торгова програма кандидата від Республіканської партії на другий термін може бути зведена до «мит на стероїди». Це виходить з головної мети – збільшити мито на товари, експортовані з Китаю – до 60%.

«Уявлення про те, що тарифи є податком для споживачів у США, є брехнею, яку просувають аутсорсери та Комуністична партія Китаю. Президент Трамп поставив Америку на перше місце, запровадивши тарифи, одночасно зберігаючи низький рівень інфляції та споживчих цін», — прокоментувала думки експертів речниця Республіканського національного комітету Анна Келлі.

Нагадаємо, Володимир Путін планує робочі візити до Північної Кореї та В’єтнаму, оскільки стикається з новими викликами у своїй війні проти України.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Липня 2024 року - 17:51
Президент вніс до Верховної Ради законопроєкти про затвердження його указів...
21 Липня 2024 року - 21:29
Коли військовозобов'язана особа отримує повістку для уточнення даних, вона може,...
19 Липня 2024 року - 20:01
24 липня  2024 року відбудеться знакова подія для всіх, хто...