Франція впевнена у солідарності всіх лідерів країн G7 щодо використання заморожених активів РФ, – Bloomberg

Поділитися:

На думку Макрона, всі лідери країн Великої сімки будуть одностайно за те, щоб використовувати заморожені активі Росії на користь України. Зокрема, йдеться про намір досягти політичної угоди про надання Україні допомоги в розмірі 50 мільярдів доларів.

Про це пише Telegram “Перший Бізнесовий“.

Всі технічні деталі цієї угоди будуть пророблятися вже після завершення саміту лідерів країн G7, який відбудеться цього тижня в Італії. Наразі один з французьких чиновників сказав, що укладення остаточної угоди може потребувати ще трохи часу.

Учасники зустрічі країн Великої сімки попередили, що всі питання стосовно угоди, що має бути досягнута у результаті перемовин, будуть складними. Натомість всі лідери, включаючи президентів США та Франції, обговорюють питання використання прибутків від заморожених активів РФ вже кілька місяців. Йдеться про активи на 280 мільярдів доларів, а допомога Україні має скласти 50 мільярдів та бути виплачена ще до кінця поточного року.

Нагадаємо, європейські чиновники ведуть переговори про те, щоб продовжити надходження газу через ключовий трубопровід Росія-Україна.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Липня 2024 року - 17:51
Президент вніс до Верховної Ради законопроєкти про затвердження його указів...
21 Липня 2024 року - 21:29
Коли військовозобов'язана особа отримує повістку для уточнення даних, вона може,...
19 Липня 2024 року - 20:01
24 липня  2024 року відбудеться знакова подія для всіх, хто...