Допомога Україні – один із найважливіших пріоритетів США, — Байден

Поділитися:

Америка визначила пріоритетні напрямки до кінця року. Допомогу Україні визначили одним із найбільших пріоритетів Вашингтона. Ще один із пріоритетів американських законодавців –  боротьба з COVID-19. Таку заяву зробив президент США Джо Байден.

Про це повідомляє Reuters.

За інформацією, американський президент скликав зустріч з лідерами Конгресу для обговорення пріоритетів законодавців до кінця року.

«Президент США Джо Байден заявив, що допомога Україні та фінансування продовження боротьби з COVID-19 є пріоритетами», — пише видання.

Крім того, в списку пріоритетів законодавців є фінансування федерального уряду після 16 грудня, коли закінчаться нинішні асигнування. Також закон про повну силу в галузі національної оборони також присутній у списках.

Нагадаємо, раніше Джо Байден запропонував Конгресу виділити понад 37 млрд доларів екстреної допомоги Україні. З них 21,7 млрд – це військова, розвідувальна та оборонна підтримка, 14,5 млрд доларів – гуманітарна допомога, 900 млн – охорона здоров’я та підтримка українських біженців у США.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
22 Лютого 2024 року - 20:08
Новий Головком ЗСУ вже знайшов тисячі військових, які жодного раза...
21 Лютого 2024 року - 17:25
Загалом 12 льотчиків мають завершити навчання в США в період...
20 Лютого 2024 року - 11:36
Бот-додатками та чат-ботами зараз вже нікого не здивуєш – месенджері...
19 Лютого 2024 року - 18:19
Сьогодні англійська справедливо вважається мовою міжнародною спілкування: вона є однією...