Варшава відмовила Лаврову у в’їзді до країни

Поділитися:

У Польщі у Лодзі 1-2 грудня відбудеться зустріч на рівні керівників зовнішньополітичних відомств ОБСЄ. Але без глави російського МЗС сергія лаврова та російської делегації. Варшава заборонила міністру закордонних справ росії в’їзд до країни.

Про це повідомив журналіст Радіо Свобода Рікард Йозвяк.

«Варшава вирішила заборонити міністру закордонних справ росії сергію лаврову в’їзд до Польщі на міністерську зустріч ОБСЄ в Лодзі 1-2 грудня. росія відповіла гнівним листом до ОБСЄ», – написав Рікард Йозвяк у Twitter.

У листі до ОБСЄ з приводу дій Варшави постійне представництво росії пригрозило «серйозними наслідками для організації».

«З огляду на безпрецедентний характер рішення польської влади та серйозні наслідки для організації, російська сторона розраховує, що учасники майбутньої зустрічі дадуть принципову оцінку, а також засудять цю акцію Варшави, безпрецедентну за всю історію ОБСЄ», – йдеться у повідомленні рф.

Російська делегація через відсутність віз також не зможе взяти участь у Парламентській асамблеї ОБСЄ 24-26 листопада у Варшаві. У МЗС Польщі пояснили рішення грубим порушенням міжнародного права росією.

Нагадаємо, світові лідери відмовилися від спільного офіційного фото під час зустрічі на саміті G20 на Балі через присутність глави МЗС росії сергія лаврова.

Підписуйтесь на Перший Діловий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Листопада 2022 року - 14:39
До мирних жителів окупанти застосовували електричним струм, металеві труби; людям...
15 Листопада 2022 року - 18:19
Україна відправила за два дні 400 тисяч тонн зерна
14 Листопада 2022 року - 18:27
Жодних масових святкувань ніде не буде