Камала Гарріс може замінити Байдена у передвиборчих перегонах, – Bloomberg

Поділитися:

Після невдало проведених дебатів та на тлі того, що у США поширюється думка про те, що Байден має відмовитися від участі у виборах президента, демократи вбачають можливість замінити його на Камалу Гарріс.

Про це повідомляє Telegram “Перший Бізнесовий“.

Віцепрезидентка, на думку багатьох демократів, набагато краще виглядає у полеміці із республіканцями, а особлитво у протистояні Трампу. Демократи, які наполягають на тому, щоб Дональд Трамп не повернувся в Білий дім, звернули увагу на опитування, оприлюднені після провалу дебатів Байдена. Саме ці відповіді й показали, шо Гарріс виступає впевнено.

На додаток демократи кажуть і про те, що як чинний віце-президент, вона зіткнеться з меншою кількістю практичних перешкод, ніж інші потенційні заміни, якщо вона стане кандидатом від партії. А що найважливіше, то це те, що вона матиме можливість скористатися тими грошима, які Байден уже зібрав. Вона також була помітна на світовій арені, нещодавно представляючи Білий дім на українському саміті миру в Швейцарії.

Нагадаємо, десятки законодавців від Демократичної партії розглядають можливість підписати листа з вимогою до президента Джо Байдена вийти з перегонів.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Липня 2024 року - 17:51
Президент вніс до Верховної Ради законопроєкти про затвердження його указів...
21 Липня 2024 року - 21:29
Коли військовозобов'язана особа отримує повістку для уточнення даних, вона може,...
19 Липня 2024 року - 20:01
24 липня  2024 року відбудеться знакова подія для всіх, хто...