Для ЗСУ Європа поставить самохідні гаубиці

Поділитися:

Берлін, Копенгаген, Осло та Париж нададуть Києву військову допомогу артилерійськими гарматами. Про це повідомила Le Figaro.

Зокрема, зазначає газета, до українських збройних сил незабаром надійдуть до 12 нових французьких самохідних артилерійських установок «Цезар», які значно випереджають попередні за технічними показниками.

На борту датської модифікації може міститися до 36 снарядів, на противагу 18 у попередній версії. Також у новій версії модифіковано заряджаючий пристрій та систему наведення гармати

За даними газети, установки «Цезар» раніше були замовлені для датських збройних сил, утім було ухвалено рішення поставити їх Україні. Le Figaro нагадує, що Франція раніше вже направила в Україну близько 20 САУ «Цезар», які під час літньої військової кампанії в Україні дуже гарно себе показали. Вони мобільні, точні, та мають достатню дальність пострілу, яка випереджає російські аналоги

Видання також пише, що Німеччина, Данія та Норвегія поставлять Україні в 2023 році 16 самохідних артилерійських установок.

Раніше в неділю телеканал Tagesschau з посиланням на главу Міноборони ФРН Крістін Ламбрехт повідомив, що Німеччина, Данія та Норвегія нададуть кошти для виробництва у Словаччині 16 САУ Zuzana 2 для України. За даними німецьких ЗМІ, сума цього контракту – 93 млн євро.

Підписуйтесь на Перший Діловий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Листопада 2022 року - 14:39
До мирних жителів окупанти застосовували електричним струм, металеві труби; людям...
15 Листопада 2022 року - 18:19
Україна відправила за два дні 400 тисяч тонн зерна
14 Листопада 2022 року - 18:27
Жодних масових святкувань ніде не буде