Ворог має просування у районі Авдіївки та Куп’янську — ISW

Поділитися:

Російські окупанти 15 червня просунулися на південний схід від Куп’янська Харківської області і на північний захід від Авдіївки Донецької області.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Схід України. Операція №1 – Харківська область

15 червня українські джерела та західні ЗМІ широко поширювали неперевірені заяви про те, що українські сили оточили групу до 400 російських військовослужбовців і захопили десятки солдатів у полон у Вовчанську Харківської області, але ISW не може підтвердити ці заяви.

Це нібито сталося в районі Агрегатного заводу.

Російські Telegram-канали стверджували, що російські війська повністю контролюють околиці Агрегатного заводу, хоча ISW не спостерігає жодного візуального підтвердження цього твердження або твердження про те, що українські війська оточили завод.

Російські війська 15 червня продовжували наступальні операції на північ від Харкова в районі Липців і Глибокого та на північний схід від Харкова в районі Вовчанська і Тихого, але підтверджених змін на лінії фронту не було.

Окупанти просунулися під Куп’янськом і Авдіївкою: карти ISW

Операція №2 – Луганська область

Російські сили нещодавно просунулися на південний схід від Куп’янська на тлі продовження російських наземних атак уздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна 15 червня. Геолокаційні кадри, опубліковані 15 червня, показують, що російські сили нещодавно просунулися на північний захід від Берестового (на південний схід від Куп’янська).

Окупанти просунулися під Куп’янськом і Авдіївкою: карти ISW

Операція №3 – Донецька область

15 червня російські війська продовжували наступальні дії під Сіверськом, але жодних підтверджених наступів не зробили.

Окупанти просунулися під Куп’янськом і Авдіївкою: карти ISW

15 червня російські війська продовжили наступ на схід від Часового Яру, але підтверджених змін на лінії фронту не було.

Український Генштаб повідомив, що 14 і 15 червня тривали бої біля Часового Яру та Андріївки.

Окупанти просунулися під Куп’янськом і Авдіївкою: карти ISW

Російські війська нещодавно просунулися на північний захід від Авдіївки на тлі триваючих наступальних операцій у цьому районі 15 червня. Геолокаційні кадри, опубліковані 14 червня, показують, що війська РФ нещодавно просунулися на південний схід від і далі в межах південного Сокіла (на північний захід від Авдіївки) під час механізованого бою.

Російські війська також продовжували наступати на північний захід від Авдіївки в районі Новоолександрівки, Калинового, Новопокровського та Євгенівки .

Окупанти просунулися під Куп’янськом і Авдіївкою: карти ISW

Російські війська 15 червня продовжували наступальні операції на захід і південний захід від Донецька, але підтверджених змін на лінії фронту не було.

Окупанти також продовжили наземні атаки на захід від Донецька поблизу Красногорівки і на південний захід від Донецьк поблизу Побєди, Солодкого та Водяного.

15 червня російські війська продовжили наземні обстріли в районі кордону Донецької і Запорізької областей, однак підтверджених змін на лінії фронту не було.

Російські війська також продовжували наземні атаки на південь від Великої Новосілки в районі Старомайорського та Урожайного.

“Південна вісь”

15 червня тривали позиційні бойові дії на заході Запорізької області, однак підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не було.

Тривали позиційні бойові дії поблизу Роботиного, Вербового (на схід від Роботиного) та Малої Токмачки (на північний схід від Роботиного).

Окупанти просунулися під Куп’янськом і Авдіївкою: карти ISW

15 червня на східному (лівому) березі Херсонської області тривали позиційні бойові дії, однак підтверджених змін лінії фронту в цьому районі не було. Позиційні бої тривали поблизу Кринок, Козачих Лагерів та на островах у дельті Дніпра.

Окупанти просунулися під Куп’янськом і Авдіївкою: карти ISW

Нагадаємо, згідно з останнім зведенням Генштабу, станом на 22:00 суботи, 15 червня, на фронті відбулося 91 бойове зіткнення. Протягом доби найгарячіша обстановка залишалася на Покровському напрямку.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Липня 2024 року - 17:51
Президент вніс до Верховної Ради законопроєкти про затвердження його указів...
21 Липня 2024 року - 21:29
Коли військовозобов'язана особа отримує повістку для уточнення даних, вона може,...
19 Липня 2024 року - 20:01
24 липня  2024 року відбудеться знакова подія для всіх, хто...