У путіна зробили гучну заяву щодо відновлення Маріуполя

Поділитися:

За словами журналістів, реконструювати місто росіянам допомагає німецька компанія Knauf. Вона є світовим лідером із виробництва гіпсу. Також у Маріуполі помітили бетонні блоки виробництва фірми WKB Systems GmbH.

Німецькі компанії допомагають російським окупантам реконструювати Маріуполь. Про це пише видання Tagesschau з посиланням на розслідування журналістів політичного журналу ARD Monitor.

Повідомляється, що Маріуполь посідає важливе місце в російській пропаганді. Зокрема тому, що це була одна з найжорстокіших битв повномасштабного вторгнення в Україну. Росіяни оточили місто, морили його населення голодом і під час атак не шкодували ні пацієнтів у лікарнях, ні мирних жителів.

Видання пише, що Маріуполь настільки важливий для російської пропаганди, що навіть сам президент РФ Володимир Путін відвідував його і говорив про відновлення.

Ба більше, як повідомляється, глава компанії був почесним консулом Росії понад два десятиліття. Він особисто зустрічався з Путіним. Кнауф не відмовився від свого звання після анексії росіянами Криму 2014 року, а 2018-го — критикував санкції Заходу проти РФ.

У компанії Knauf заявили журналістам, що у них є дочірня компанія, яка працює виключно на російському ринку. Однак на більшість запитань відповідати відмовилися.

У матеріалі йдеться, що у відновленні окупованого Маріуполя помітили також бетонні блоки компанії WKB Systems GmbH. Примітно, що головним акціонером компанії є російський олігарх Віктор Костянтинович Бударін.

Нагадаємо, що радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко заявив, що росіяни активно переїжджають до Маріуполя. За його словами, окупаційна влада стимулює громадян почати життя з чистого аркуша на українській території. Для цього їх мотивують грошовою винагородою.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Травня 2024 року - 19:42
Як мотивувати працівників використовувати ЕДО (електронний документообіг) та підписувати понад...
26 Травня 2024 року - 21:22
Влада в Україні має намір завдати рішучого удару по тіньовій...
23 Травня 2024 року - 13:57
У 2014 році, а можливо і раніше, в Україні з'явилося...
21 Травня 2024 року - 11:43
У Міжнародний день музеїв, який відмічають щорічно 18 травня, у...