Росія обстріляла українські енергетичні об’єкти новим безпілотниками, – Bloomberg

Поділитися:

Росія завдала ударів по енергетичним об’єктам на півдні та крайньому заході України в неділю, продовжуючи майже щоденні обстріли безпілотниками та ракетами.

Про це повідомляє Telegram “Перший Бізнесовий“.

За даними постачальника електроенергії ДТЕК, кремлівські війська пошкодили високовольтні підстанції в Одеській області, через що в третьому за величиною місті України було знеструмлено понад 170 000 домогосподарств.

Електропостачання було частково відновлено завдяки сонячній та вітровій енергії, але ситуація залишається складною, а громадський транспорт, що живиться електрикою, зупинено.

Українська державна енергетична компанія «Нафтогаз» заявила, що її активи знову зазнали атаки з боку Росії вночі, спеціалісти фіксують збитки.

“Наші підприємства продовжують виконувати всі свої зобов’язання перед клієнтами”, – заявив голова правління “Нафтогазу” Олексій Чернишов, не повідомляючи деталей.

Нагадаємо, один із основних бенефіціарів санкцій щодо російської та венесуельської нафти це постачальники з США, які міцно пробилися на ринки, де колись домінували ОПЕК та її союзники.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2024 року - 22:53
Станом на 19 квітня в Єдиному реєстрі зброї вже зареєстровано...
17 Квітня 2024 року - 18:26
27 квітня 2024 року з 11-00 до 16-00 у серці...
15 Квітня 2024 року - 23:08
Понад чотири місяці студенти проходять навчання в соціальній акторській школі...
12 Квітня 2024 року - 13:41
Hillel IT School підписують у “Вчасно” навіть інструктажі з питань...