Американські постачальники нафти намагаються вийти на ринки ОПЕК+ по всьому світу, – Bloomberg

Поділитися:

Один із основних бенефіціарів санкцій щодо російської та венесуельської нафти це постачальники з США, які міцно пробилися на ринки, де колись домінували ОПЕК та її союзники.

Про це повідомляє Telegram “Перший Бізнесовий“.

Експорт нафти США встановив п’ять нових місячних рекордів відтоді, як західні країни почали накладати санкції на Росію у 2022 році. А з огляду на відновлення торговельних обмежень щодо Венесуели у квітні американські барелі починають витісняти підсанкційну сиру нафту в Індії, одному з найбільших покупців нелегальної нафти.

Ця зміна підкреслює, наскільки санкції допомогли американській сирій нафті захопити частку ринку в усьому світі. Незважаючи на те, що американська нафта протягом тривалого часу була найкращим експортером у світі, порушення енергетичних потоків після вторгнення Росії в Україну створило новий потяг для американських барелів. Після цього поставки до Європи та Азії різко зросли, перетворивши США на одного з найбільших експортерів у світі.

Нагадаємо, минулого тижня журналісти різних видань з США провели деякий час на авіаносці USS Dwight D. Eisenhower, щоб побачити зсередини місію США та їхніх союзників із захисту морських суден у Червоному морі від нападів повстанців хуситів і вони прийшли до висновку, що така тактика не працює.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2024 року - 22:53
Станом на 19 квітня в Єдиному реєстрі зброї вже зареєстровано...
17 Квітня 2024 року - 18:26
27 квітня 2024 року з 11-00 до 16-00 у серці...
15 Квітня 2024 року - 23:08
Понад чотири місяці студенти проходять навчання в соціальній акторській школі...
12 Квітня 2024 року - 13:41
Hillel IT School підписують у “Вчасно” навіть інструктажі з питань...