Bloomberg повідомляє: Німеччина планує передати Україні Patriot та тисне на союзників та США

Поділитися:

Уряд Німеччини тисне на Сполучені Штати Америки щодо передачі Україні хоча б ще одного комплексу протиповітряної оборони Patriot. Також Берлін продовжує тиск у цьому питанні на країни Європейського Союзу.

Як повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела, кампанія тиску на США, яку веде Німеччина, є частиною скоординованих зусиль, спрямованих на те, щоб змусити партнерів по НАТО і Європейському Союзу посилити допомогу Україні із засобами ППО.

Видання зазначає, що цього тижня Берлін продовжить свій тиск на союзників у Європі. Зокрема, німці хочуть оцінити, яку допомогу здатні надати Україні Франція та Італія.

В інтерв’ю радіо Deutschlandfunk віце-канцлер Німеччини Роберт Габек заявив, що на Україну націлено “надзвичайно велику кількість безпілотників і ракет”. Тому засоби ППО є однією з найбільш нагальних потреб на рівні з артилерійськими боєприпасами.

“Якби американці могли надіслати нам системи Patriot, це б дуже допомогло”, — сказав він.

Нагадаємо, 13 квітня Німеччина оголосила про термінову передачу Україні одного зенітно-ракетного комплексу Patriot. Крім цього, міністри закордонних справ і оборони Німеччини у листі до десятків країн анонсували глобальну ініціативу з пошуку додаткових засобів протиповітряної оборони для України.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Травня 2024 року - 19:42
Як мотивувати працівників використовувати ЕДО (електронний документообіг) та підписувати понад...
26 Травня 2024 року - 21:22
Влада в Україні має намір завдати рішучого удару по тіньовій...
23 Травня 2024 року - 13:57
У 2014 році, а можливо і раніше, в Україні з'явилося...
21 Травня 2024 року - 11:43
У Міжнародний день музеїв, який відмічають щорічно 18 травня, у...