“Десятка” – ліричний фіт від гурту KALUSH та співачки KRUTЬ

Поділитися:

Гурт KALUSH анонсував повернення рубрики KALUSHcollab і першим синглом стала лірична пісня, створена в колаборації з Мариною Круть. KALUSHcollab була запущена у 2020 році, одними з топових колаборацій стали фіти зі Skofka, Сальто Назад та Станіславською.

“Йо, ми відновлюємо нашу рубрику в студійній будці. Колись тут народилося багато класних фітів, які полюбилися мільйонам. Так вот, через декілька років ми знову запускаємо KALUSHcollab і перша колаба – з Мариною Круть”, – коментує пісню Олег Псюк.

Новий сингл поєднує в собі теплі спогади співачки Марини Круть про легендарне кафе “Десятка”, що в Івано-Франківську, ліричний реп у виконанні Олега Псюка, енергійні ламані ритми та живу бандуру. Пісня супроводжується лірик відео

“Пісня була написана у 2021 році. Вона просто виникла за 15 хвилин, так трапляється завжди, коли до мене приходить натхнення. Це реальна історія з мого особистого життя, про справжню дружбу й місце, до якого я відчуваю неймовірно велику любов – кафе «Десятка». Це справжнє кафе в Івано-Франківську, яке добре відоме любителям поїздок в Карпати. Маю тільки найтепліші спогади про це легендарне місце, адже воно асоціюється у мене з горами. І я бажаю кожній дівчині мати такого друга, який в будь-якій ситуації допоможе подолати різні життєві труднощі. Дружба завжди перемагає”, – коментує Марина Круть.

Марина Круть, відома як KRUTЬ, — талановита українська співачка й авторка пісень, яка здобула прихильність шанувальників своїм неповторним голосом та глибокими текстами пісень, і, звичайно бандурою, яка є невід’ємним учасником кожної композиції. KALUSH – український гурт, який задає тренди в сучасній музичній індустрії та радує шанувальників яскравими колабораціями. 

Запрошуємо насолодитись звучанням нової пісні “Десятка” від KALUSH та KRUTЬ, яка вже доступна на всіх музичних платформах.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2024 року - 22:53
Станом на 19 квітня в Єдиному реєстрі зброї вже зареєстровано...
17 Квітня 2024 року - 18:26
27 квітня 2024 року з 11-00 до 16-00 у серці...
15 Квітня 2024 року - 23:08
Понад чотири місяці студенти проходять навчання в соціальній акторській школі...
12 Квітня 2024 року - 13:41
Hillel IT School підписують у “Вчасно” навіть інструктажі з питань...