Військовим можуть підвищити зарплатню до 200 тис. грн

Поділитися:

Новий Головком ЗСУ вже знайшов тисячі військових, які жодного раза не були у зоні бойових дій.

Президент України Володимир Зеленський вперше з моменту повномасштабного вторгнення провів зустріч з фракцією «Слуга народу». Як розповів «ТСН.ua» на умовах анонімності один із учасників закритої зустрічі, Президент закликав народних депутатів до єдності. Також піднімалося питання грошового забезпечення військовослужбовців та результати аудиту в ЗСУ.

«На зустрічі не було нічого надзвичайного. Але президент звернувся до всіх, щоб ми всі трималися купи. Бо росіяни активно думають над тим, щоб дестабілізувати парламент і зробити так, щоб вже умовно з травня цілі фракції не виходили на роботу. Це буде частиною великої інформаційної кампанії», – пояснив член монобільшості.

Також на зустрічі глава держави підкреслив, що українським захисникам, які воюють на нулі, треба піднімати грошове забезпечення до 200 тисяч грн на місяць.

«Також зазначив, що нині проходить аудит в ЗСУ, і новий Головком ЗСУ вже знайшов тисячі військових, які жодного разу не були у зоні бойових дій. Їх зараз будуть активно залучати», – підкреслив співрозмовник.

Нагадаємо, голова фракції Давид Арахамія розповів про що йшлося на зустрічі, яка привернула багато уваги ЗМІ, так як це перше зібрання в широкому форматі від початку повномасштабного вторгнення.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2024 року - 22:53
Станом на 19 квітня в Єдиному реєстрі зброї вже зареєстровано...
17 Квітня 2024 року - 18:26
27 квітня 2024 року з 11-00 до 16-00 у серці...
15 Квітня 2024 року - 23:08
Понад чотири місяці студенти проходять навчання в соціальній акторській школі...
12 Квітня 2024 року - 13:41
Hillel IT School підписують у “Вчасно” навіть інструктажі з питань...