Українці що підтримують Україну

Поділитися:

Збереження нашої історії та культури – як метод збереження України та її цілісності у майбутньому.

Ми поспілкувались із автором Інклюзивного календаря із ЗСУ на 2023 рік, для обкладинки якого знявся морпіх Михайло Діанов, про те як швидко розійшовся тираж та плани на майбутнє.

Автор календаря Ольга Казанцева розповіла що календар був видан двома тиражами. Один з тиражів продавався на Розетці, а за виручені кошти були придбані хімічні зігрівайки і передані 115 ОМбр ЗСУ. Другий тираж Limited edition – був надрукований обмеженою кількістю та був реалізован на різноманітних аукціонах, що дозволило зібрати значні кошти для різних підрозділів на закупівлю тепловізорів і інших потреб військовослужбовців на «нулі».
«Я дуже рада що проєкт був так гарно сприйнятий, календар розійшовся не тільки Україною, а і світом, але я не зупиняюсь на цьому», – каже Ольга Казанцева.
Ольга поділилась планами – вона вже почала роботу над створенням книги «24 історії, що почалися 24 лютого». Кожному з нас відоме відчуття коли прокинувся вранці вже в іншій реальності, в іншому житті, саме про це і буде книга – істроії людей, життя яких змінилось 24 лютого 2022 року, – каже пані Ольга.
Вже зовсім скоро буде опублікована перша історія та деталі цього проєкту.
Підтримати проєкт можна тут: https://patreon.com/Heroesaredifferent?utm_medium=clipboard_copy&utm_source=copyLink&utm_campaign=creatorshare_creator&utm_content=join_link

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
25 Березня 2023 року - 15:33
Україна потребує додаткової військової підтримки з боку партнерів, без якої...
24 Березня 2023 року - 14:40
Протягом лютого-березня 2023 року в одній з телевікторин на українському...
24 Березня 2023 року - 8:12
Інклюзивний календар проєкту “Герої бувають різні” мав на меті привернути...
22 Березня 2023 року - 19:36
Рік війни для українців став переломним. Але навіть в умовах...