Мобілізація в Україні. Данілов відповів, чи будуть “служити всі”

Поділитися:

В РНБО припускають, що процес мобілізації в Україні може посилитись. За словами Данілова, загалом процес мобілізації не зміниться, однак додатковий призов можливий.

Він зауважив, що мобілізація в Україні почалась 24 лютого 2022 року і триває досі. Процес мобілізації затверджений Верховним Головнокомандувачем Збройних сил України, а парламент вніс необхідні правки щодо мобілізації, тому змін цього процесу очікувати не варто.

“У нас жодного дня мобілізація не припинялася, але вона відбувається з урахуванням необхідності хлопців і дівчат, яких треба призвати для виконання тих чи інших завдань, ми спокійно робимо цю справу. Вже відпрацьовано не перший етап мобілізації, ґвалту не треба підіймати, тому що все йде за планом, який на сьогодні є”, — сказав Олексій Данілов.

Попри це секретар РНБО не відкидає, що додатковий призов все ж може відбутись, оскільки самі військовослужбовці звертаються з таким проханням.

“Скоріше за все буде додатковий призов, але це не значить, що це буде виходити за ті межи, які ми затвердили ще 24 лютого 2022 року. Мобілізація відбувається спокійно і ті обсяги, які потрібні для наших Збройних Сил, ніколи не перетинали ту позначку. Більш того, ми жодного місяця не виходили на ті показники, які затверджували. Військові бережуть наших військовослужбовців і вони призивають рівно стільки, скільки їм потрібно для виконання завдань”, — наголосив він.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань пов’язаних із проходженням військової служби під час дії воєнного стану.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
12 Червня 2024 року - 21:21
Незважаючи на можливе підвищення акцизів на пальне на 1,5–2 грн....
12 Червня 2024 року - 19:53
Один з оперативників розвідки РФ, який безпосередньо займається проведенням дезінформаційної...
12 Червня 2024 року - 13:43
Адміністрація американського президента планую посилення обмежень на доступ Китаю до...
11 Червня 2024 року - 18:06
У 2024 році ІТ-сфера України продовжила свій динамічний розвиток, незважаючи...