Зеленський розповів про роботу над вступом в ЄС

Поділитися:

Президент Володимир Зеленський повідомив, що провів кілька нарад щодо міжнародної роботи яка стосується наступних кроків України на шляху до членства в Євросоюзі. Про це Зеленський розповів у зверненні.

“Провів кілька нарад щодо нашої міжнародної роботи. Перше – Євросоюз. Наступні кроки в напрямку повноправного членства. Вчора Єврокомісія схвалила переговорну рамку. Далі очікуємо рішення європейських лідерів щодо затвердження”, – зазначив Зеленський.

“І буде важливим і для України, і для всієї європейської спільноти – важливим та сильним сигналом – зробити все для початку переговорів уже під час бельгійського головування в першому півріччі цього року”, – акцентував Зеленський.

Він наголосив, що це має бути спільним темпом і України, і Євросоюзу. Зеленський додав, що Україна має чіткий порядок кроків.

Також президент розповів про стратегічну нараду щодо американського напрямку політики. “Про те, як дати більше правильних імпульсів нашій роботі з партнерами та спільному тиску на російську державу протягом усього цього року. Перемогти тут, в Україні, у цьому протистоянні з російським терором – це питання виживання для демократичних систем, це питання взагалі того, на що здатні демократії”, – підкреслив Зеленський.

Він наголосив, що за достатньої підтримки Україна здатна захистити себе, а відтак – гарантувати, що “жоден інший міжнародний злочинець не спокуситься агресією, як Путін”.

Нагадаємо, Міністерство оборони Тайваню виявило впродовж доби 26 військових літаків і 10 бойових кораблів китайської армії навколо острова, що стало першим масованим патрулюванням за останні кілька тижнів.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
12 Червня 2024 року - 21:21
Незважаючи на можливе підвищення акцизів на пальне на 1,5–2 грн....
12 Червня 2024 року - 19:53
Один з оперативників розвідки РФ, який безпосередньо займається проведенням дезінформаційної...
12 Червня 2024 року - 13:43
Адміністрація американського президента планую посилення обмежень на доступ Китаю до...
11 Червня 2024 року - 18:06
У 2024 році ІТ-сфера України продовжила свій динамічний розвиток, незважаючи...