Європа завжди підтримуватиме Україну – пообіцяла фон дер Ляєн у Давосі

Поділитися:

Україна заслуговує мати настільки багато підтримки, наскільки це можливо, – заявила під час Світового економічного форуму у Давосі Президент Єврокомісії Урсула фон де Ляєн. Вона запевнила Україну у незмінній підтримці з боку Європи й привітала сміливість і стійкість українців, що «надихнули світ» перед обличчям «жорстокої» повномасштабної російської агресії та «невпинних атак» росії на мирне населення.

«Протягом минулого року ваша країна вразила світ та надихнула Європу. Я можу вас завірити, що Європа буде завжди з вами», – сказала президент Єврокомісії, звертаючись до присутньої в залі Олени Зеленської.

На переконання Фон де Ляєн, Україні потрібна будь-яка допомога та інвестиції – не лише від державного сектору, а й «приватні інвестиції та ваші знання». Вона закликала присутніх на форумі надати Україні будь-яку допомогу для відновлення країни. За її словами, народ України «справді заслуговує» міжнародних знань і фінансів для реконструкції.

Високопосадовиця також запевнила, що російські злочини не залишаться безкарними. Проти Росії запроваджують безпрецедентні санкції, покликані занурити економіку країни-агресорки в рецесію на десятиліття.

«Ми застосували санкції, найбільш потужні за всі часи, які поставили російську економіку перед перспективою десятиліть регресу, та позбавили її промисловість будь-яких сучасних та критично важливих технологій. Не буде безкарності за ці російські злочини і не буде відступу у нашій підтримці для України, від допомоги у відновленні енергії, обігріву та водопостачання, до підготовки до довгострокових зусиль з її відбудови», – наголосила Урсула фон дер Ляєн.

Всесвітній економічний форум у Давосі проходить вперше з часів пандемії. Серед основних тем для обговорення – вплив війни росії в Україні на економіку.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
1 Лютого 2023 року - 14:26
На щорічній конференції Big Trade-Marketing Show-2023: Моменти істини сьогодення зберуться...
25 Січня 2023 року - 9:00
Які особливості розкриття інформації про кінцевого бенефіціарного власника? Які можливі...
24 Січня 2023 року - 14:55
Вже у ці вихідні з 28 по 29 серпня у...
18 Січня 2023 року - 17:08
Григорій Козловський і футбольний клуб "Рух" перерахували 200 тисяч гривень...