Землетрус в Індонезії: понад 160 загиблих

Поділитися:

В Індонезії стався потужний землетрус. Наразі відомо про щонайменше 162 загиблих, серед яких більшість – діти. Ще понад 320 людей отримали поранення. Про це йдеться у матеріалі телеканалу Sky News.

«Більшість загиблих — діти», — сказав губернатор Західної Яви Рідван Каміл, додавши, що багато з них були учнями державних шкіл, які закінчили свої звичайні заняття та брали додаткові уроки в ісламських школах.

За інформацією, землетрус магнітудою 5,6 балів за шкалою Ріхтера стався у місті Сіанджур у провінції Західна Ява на глибині 10 км.

У результаті стихійного лиха сильно пошкоджено майже три тисячі будинків. Руйнувань зазнали навчальні заклади, лікарня, державні будівлі, культурний об’єкт, магазин, кафе та дороги.

Губернатор Рідван Каміл зазначив, що кількість поранених і загиблих може зрости, оскільки під завалами ще залишилися люди, але рятувальні роботи ускладнені через зсуви.

Місцева влада закликала жителів регіону та його околиць евакуюватися, якщо вони відчувають, що їхні будинки все ще в небезпеці.

Підписуйтесь на Перший Діловий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
18 Листопада 2022 року - 14:39
До мирних жителів окупанти застосовували електричним струм, металеві труби; людям...
15 Листопада 2022 року - 18:19
Україна відправила за два дні 400 тисяч тонн зерна
14 Листопада 2022 року - 18:27
Жодних масових святкувань ніде не буде