Сунак покаже Путіну згуртованість щодо України

Поділитися:

Також йдеться і про гарантії безпеки.  

Підтримка Києва Заходом може тривати «роками», заявив прем’єр-міністр Великої Британії, що свідчить про те, що західні союзники України готові підтримувати країну в тривалому конфлікті проти Росії, пише  Financial Times.

Заява Ріші Сунака у вівторок прозвучала після саміту G7 в Японії на вихідних. Виступаючи на оборонній конференції в Лондоні, Сунак сказав, що російська стратегія «вичікує…» коли люди на заході втомляться, занудьгують та не допомагатимуть».

«Ми зараз ведемо розмову з союзниками про те, які довгострокові багатосторонні та двосторонні угоди з безпеки ми можемо укласти з Україною», – сказав британський прем’єр.

Очікується, що члени НАТО вирішуватимуть форму цих угод на саміті у Вільнюсі в липні. Хоча більшість НАТО не погоджується на прийняття України до Альянсу уже цього року, але західна підтримка Києва посилилася і дедалі частіше йдеться про надання західних оборонних гарантій Україні.

Сунак сказав, що західні обіцянки щодо довгострокової підтримки спрямовані як на те, щоб дати Україні впевненість у її здатності захистити себе, так і на те, щоб утримати Росію від продовження війни.

«Правильним і єдиним напрямом дій для [Росії] є вихід і припинення конфлікту», — сказав Сунак.

Він додав, що контрнаступ України мав «усі шанси на успіх», сказавши, що «варто мати на увазі, що те, що Україна робила протягом останнього року, є [успішним] контрнаступом».

Нагадаємо, російські силовики з 19 по 22 травня 2023 року, ймовірно, зіткнулися з партизанами щонайменше в трьох місцях у Бєлгородській області Росії,

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
12 Червня 2024 року - 21:21
Незважаючи на можливе підвищення акцизів на пальне на 1,5–2 грн....
12 Червня 2024 року - 19:53
Один з оперативників розвідки РФ, який безпосередньо займається проведенням дезінформаційної...
12 Червня 2024 року - 13:43
Адміністрація американського президента планую посилення обмежень на доступ Китаю до...
11 Червня 2024 року - 18:06
У 2024 році ІТ-сфера України продовжила свій динамічний розвиток, незважаючи...