На Купянському напрямку РФ розгорнула свою армію

Поділитися:

Новосформована армія складається з 12 тисяч бійців. Росія збирала її протягом року з мобілізованих, а також солдатів розбитих підрозділів. Переважно армія оснащена старою технікою.

Росія розгорнула на Східному напрямку 25-ту армію, яку планувала вивести з резерву взимку. Про це повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону.

“Ця армія складається з 12 тисяч військовослужбовців ЗС РФ. Вона новосформована, її збирали протягом останнього року з різного контингенту — це й мобілізовані, і колишні представники розбитих підрозділів, які раніше зазнали потужної поразки Силами оборони на Східному напрямку. Зараз вона вже розгорнулася вздовж лінії зіткнення на Лимансько-Куп’янському напрямку”, — сказав Євлаш.

25 армія РФ переважно оснащена старою технікою. Вона складається з мотострілецьких підрозділів, артилерійських і танкових військ. А ефективність застосування цих підрозділів залишається невисокою.

“У цьому підрозділі є проблеми, вони комплектуються внаслідок того озброєння, яке було розконсервовано, знято зі зберігання та приведено нашвидкуруч до мінімального бойового стану”, — сказав Євлаш.

Військовослужбовці РФ, мобілізовані понад рік тому, відмовляються воювати, тож російському командуванню доводиться шукати нові рішення та виводити нові структурні підрозділи на цей напрямок, щоб компенсувати втрати.

“Хочу зазначити, що це вже стратегічні резерви, що вказує на недостатню кількість особового складу, оскільки тактичні резерви вже всі вичерпані. Ба більше, ця армія планувалася для залучення на зимовий період, однак через брак особового складу вони вже вводять її”, — пояснив спікер.

Нагадаємо, США та їхні союзники з G7 вважають, що війна в Україні може затягтися на 6-7 років, і враховують цей сценарій при плануванні витрат.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2023 року - 18:13
Nvidia Corp., найдорожчий у світі виробник мікросхем, оновлює свій процесор...
10 Листопада 2023 року - 17:28
Компанія «Євразія» не зважаючи на військовий стан продовжує працювати і...
3 Листопада 2023 року - 16:07
CreditPlus бере участь у престижній церемонії PaySpace Awards і претендує...
28 Жовтня 2023 року - 14:56
О 4:00 ранку 29 жовтня стрілки годинника потрібно перевести на...