ISW повідомив причини збільшення кількості атак Росії на міста України

Поділитися:

Затримка надходження західної підтримки у секторі оборони може призвести до серйозного дефіциту українських протиповітряних ракет.

Це може призвести до того, що російські військові почнуть активніші атаки як проти українських військ, так і проти міст у прифронтових зонах.

Про це повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW) у суботу, 10 лютого.

Іноземні ЗМІ повідомили, що американські офіційні особи припускають, що запаси протиповітряних ракет України можуть вичерпатися до березня 2024 року, якщо не буде продовження постачання в рамках західної оборонної допомоги.

“Українські офіційні особи нещодавно попередили, що Україна стикається з “критичною нестачею” ракет ППО, оскільки затримки із західною допомогою продовжують змушувати Україну економити техніку”, — повідомили в ISW.

Російські військові сили регулярно атакують українську систему ППО, використовуючи ракетні удари та атаки дронів, які поєднують у собі іранську та північнокорейську зброю з російськими системами, цілячись українськими тилами. На думку аналітиків, це прагнення змусити Україну витрачати свої ракети ППО та переміщати, а також ремонтувати свої системи протиповітряної оборони з лінії фронту.

“Обмежені запаси українських протиповітряних ракет можуть надавати російській авіації більше можливостей для атак”, — стверджують аналітики ISW.

Нагадаємо, у ніч на 11 лютого окупанти зробили спробу обстріляти Київ. На Київщині вночі лунали вибухи, але в КОВА заявили, що це наслідки роботи ППО.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2024 року - 22:53
Станом на 19 квітня в Єдиному реєстрі зброї вже зареєстровано...
17 Квітня 2024 року - 18:26
27 квітня 2024 року з 11-00 до 16-00 у серці...
15 Квітня 2024 року - 23:08
Понад чотири місяці студенти проходять навчання в соціальній акторській школі...
12 Квітня 2024 року - 13:41
Hillel IT School підписують у “Вчасно” навіть інструктажі з питань...