ГУР прозвітувала про проведення спецоперації “Бариня”

Поділитися:
Українська розвідка успішно провела спецоперацію «Бариня», у результаті якої вдалося завербувати російського кадрового військового. Той, своєю чергою, перевів 11 інших російських військовослужбовців до українського полону.
Про це розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов на пресконференції, передає «Укрінформ».

«Внаслідок спецоперації “Бариня” на український бік перейшов лейтенант, кадровий військовий РФ Алфьоров Данило Володимирович, який з червня 2023 року активно співпрацював із Силами безпеки й оборони України, Головним управлінням розвідки», — сказав Юсов.

За словами представника ГУР, Алфьоров переконав і добровільно перевів 11 військовослужбовців рф у полон декількома партіями. Коли була загроза життю Алфьорова, Україна здійснила спецоперацію й контрольовано вивели його на українську територію.

На пресконференції був присутній і сам Альфоров. Він розповів, що звʼязався з українською стороною за допомогою проєкту «Хочу жить».

Українська сторона запропонувала мені знайти військовослужбовців рф, які хочуть здатися в полон за програмою «Хочу жить». За період співпраці мені вдалося вивести в полон три групи військових. Після того, як мене почали підозрювати, я сказав куратору з «Хочу жить», що виходжу. Потрапивши на територію України, зустрівши українські ССО, я пройшов всі процедури, передбачені для військових рф, які здалися в полон.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2023 року - 18:13
Nvidia Corp., найдорожчий у світі виробник мікросхем, оновлює свій процесор...
10 Листопада 2023 року - 17:28
Компанія «Євразія» не зважаючи на військовий стан продовжує працювати і...
3 Листопада 2023 року - 16:07
CreditPlus бере участь у престижній церемонії PaySpace Awards і претендує...
28 Жовтня 2023 року - 14:56
О 4:00 ранку 29 жовтня стрілки годинника потрібно перевести на...