Евакуація з Харкова: росіяни запустили черговий фейк про місто

Поділитися:

При цьому загарбники посилаються на українське ДСНС, публікуючи цю нісенітницю.

Російські пропагандисти розповсюджують інформацію щодо Харкова, яка не має нічого спільного з дійсністю. Вони заявляють, що потрібно “евакуюватись” з міста, бо його чекає повне оточення. Проте у МВС спростували цей вкид.

Відповідний допис з’явився у Telegram-каналі силового відомства. Зазначається, що інформацію росіяни поширюють нібито від Державної служби з надзвичайних ситуацій України. Вони заявляють, що проведення евакуації мешканців буде як з самого Харкова, так і з його околиць.

“МВС разом із Центром протидії дезінформації інформує, що вказані публікації є ворожим інформаційним вкидом, спрямованим на дестабілізацію ситуації в Україні”, – заявили у МВС.

У відомстві додали, що до такого кроку окупанти вдались, бо не мають успіху на фронті. Саме тому вони намагаються посіяли паніку у суспільстві через паніку. У МВС закликали не довіряти сумнівним джерелам інформації й пам’ятати, що ЗСУ надійно тримають позиції вздовж усієї лінії фронту.

Нагадаємо, це не перший вкид щодо Харкова, який наразі потерпає від постійних російських атак та обстрілів. Нещодавно російська пропаганда розповсюджувала неправдиву інформацію про буцімто можливий наступ на Харків. Таким чином москва хоче налякати українців.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2024 року - 22:53
Станом на 19 квітня в Єдиному реєстрі зброї вже зареєстровано...
17 Квітня 2024 року - 18:26
27 квітня 2024 року з 11-00 до 16-00 у серці...
15 Квітня 2024 року - 23:08
Понад чотири місяці студенти проходять навчання в соціальній акторській школі...
12 Квітня 2024 року - 13:41
Hillel IT School підписують у “Вчасно” навіть інструктажі з питань...