«Вогонь горить» – гурт Kalush Orchestra презентував першу пісню та кліп без Олега Псюка

Поділитися:

Гурт Kalush Orchestra здивували новим динамічним треком «Вогонь горить», у записі якого не брав участі фронтмен Олег Псюк.

«Наша пісня про внутрішній вогонь, який є в кожній людині, і завдяки якому ти рухаєшся по життю, долаючи перепони та досягаючи нових вершин. На мою думку, наш рідний дім, наша земля підтримує це полумʼя», – коментує Тимофій Музичук, учасник гурту Kalush Orchestra.

Пісня «Вогонь горить» запалює з перших секунд. Артисти хотіли передати наскільки глибокий зв’язок людини зі своєю ідентичністю та природою і показали це надзвичайно самобутньо.

”Вогонь горить» – перший трек гурту без реп-партій Олега Псюка. Як коментує Олег перший трек без його участі: – «Цей реліз ми присвятили нашому експериментальному мінітуру який ми запускаємо на кінець року. Міні тур без моєї участі, тобто без Псюка Олега. Міні тур без рожевої панами. Буде тільки 5 концертів де ви зможете це побачити. Те що ми підготували для вас, це щось нове, це реально полум‘я. Ми дуже довго репетирували цю програму і впевнені, що вона вас приємно здивує. А зараз зацініть наш новий реліз.”

Чекайте нових сюрпризів від артистів та слідкуйте за новинами гурту Kalush Orchestra.

Про Kalush Orchestra

Kalush Orchestra – один із молодих представників яскравої україномовної сцени, який останні кілька років у тренді з десятками топ-зірок сучасної культури. Ключовою відмінністю Kalush Orchestra від інших колективів України є поєднання елементів етнічної музики з сучасним звуковим виробництвом, хіп-хоп танцями та україномовним репом. Гурт Kalush Orchestra переміг на Євробаченні-2022 з піснею «Stefania».

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
12 Червня 2024 року - 21:21
Незважаючи на можливе підвищення акцизів на пальне на 1,5–2 грн....
12 Червня 2024 року - 19:53
Один з оперативників розвідки РФ, який безпосередньо займається проведенням дезінформаційної...
12 Червня 2024 року - 13:43
Адміністрація американського президента планую посилення обмежень на доступ Китаю до...
11 Червня 2024 року - 18:06
У 2024 році ІТ-сфера України продовжила свій динамічний розвиток, незважаючи...