Колишній учасник гурту “Сальто назад” та учасник гурту Kalush Orchestra запускає сольний проєкт – TAB

Поділитися:

TAB – сольний проєкт колишнього учасника гурту “Сальто назад” та учасника гурту Kalush Orchestra Саші Таба.

Найхаризматичніший учасник гурту Kalush Orchestra Саша TAB вирішив розпочати сольну кар’єру. Першою роботою артиста став трек – “Злива” та кліп до нього.

Після закінчення проєкту “Сальто назад” Сашу не покидали думки про створення чогось подібного, з таким самим особливим вайбом, який створювався вподовж майже 11 років існування гурту. Творчі мрії трансформувалися у сольний проєкт під назвою TAB.

“Я назавжди залишуся шанувальником «старої фірми», яку мені хочеться продовжувати нести все життя та ділитись з вами. Дякую всім, хто чекав на мій реліз, як сольного артиста. Дякую кожному, хто відчуває так само та для кого це звучання теж має сенс. Одна любов, друзі!” , – ділиться своїми думками TAB.

Трек “Злива” – сильна емоційна робота, яка занурює слухачів в особистий світ артиста та показує його з зовсім іншої, ліричної сторони.

«Ця пісня про любов та підтримку, а також про почуття глибокої прихильності до іншої людини. Пісня розповідає про те, що зараз відбувається в моєму житті. Я хотів продемонструвати мене справжнього, як відкриту й романтичну людину». – коментує TAB свою першу сольну  пісню.

ДОВІДКА

TAB — сольний проект найхаризматичнішого учасника гурту Kalush Orchestra та колишнього учасника гурту «Сальто назад. TAB співає в стилях рагамафін та хіп-хопу з елементами фанку в поєднанні з електронною музикою та іншими музичними стилями.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Травня 2024 року - 13:57
У 2014 році, а можливо і раніше, в Україні з'явилося...
21 Травня 2024 року - 11:43
У Міжнародний день музеїв, який відмічають щорічно 18 травня, у...
20 Травня 2024 року - 18:42
Лінія магазинів EVA – найбільша національна мережа магазинів краси та...
20 Травня 2024 року - 18:25
На сьогодні діє норма, що висновок ВЛК є дійсним протягом...