Гурт Kalush Orchestra презентує новий чуттєвий трек про кохання, без якого життя втрачає сенс

Поділитися:

Нова пісня гурту – гімн любові та відданості та справжня подорож у світ почуттів.

Після успіху пісні “Це любов”, яка продовжує триматися на перших сходинках українських чартів і набрала вже понад 2,6 млн переглядів, Kalush Orchestra випускає вже другий трек в оновленому форматі. В кінці минулого року гурт заявив, що перебуває в процесі трансформації – як у візуальному, так і в музикальному сенсі. Нова пісня продовжує розкривати учасників гурту та знайомить ближче з їх внутрішнім світом.

“Наша нова пісня “Янголом” розповідає про одне з найсильніших почуттів у світі – кохання. Де ангел символізує кохану людину, без якої життя втрачає сенс. Ми сподіваємось, що вона знайде відгук у вашій душі та встряне в грудях, як та стріла з пісні”, – коментує реліз Олег Псюк.

В пісні “Янголом” вдало поєднано народний стиль виконання Тимофія Музичука, одного з солістів гурту, з сучасним звучанням, що дало змогу створити такий мелодійний та емоційно насичений трек.
Текст пісні наповнений метафорами, створюючи образ янгола, який став не лише невловимим символом кохання, але й суттєвою частиною героя треку. Стріла, що встряла в груди, стала символом нестримності почуттів, неймовірної тяги один до одного. Це не лише пісня про кохання, але й про те, як воно змінює життя, роблячи його яскравішим.
Пісня вийшла разом з лірик відео, де артисти були представлені в нових образах, які створила стилістка Анастасія Велегура.

Трек “Янголом” вже доступний на всіх музичних платформах.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
22 Лютого 2024 року - 20:08
Новий Головком ЗСУ вже знайшов тисячі військових, які жодного раза...
21 Лютого 2024 року - 17:25
Загалом 12 льотчиків мають завершити навчання в США в період...
20 Лютого 2024 року - 11:36
Бот-додатками та чат-ботами зараз вже нікого не здивуєш – месенджері...
19 Лютого 2024 року - 18:19
Сьогодні англійська справедливо вважається мовою міжнародною спілкування: вона є однією...