Carpetman з гурту Kalush Orchestra випустив пісню та кліп на неї до голосування в Національному відборі до Євробачення 2024

Поділитися:

Учасник гурту Kalush Orchestra випустив англомовний трек Endless fight: про пошук сенсів життя та боротьбу з самим собою.

Один з найзагадковіших учасників гурту Kalush Orchestra випустив пісню про нескінченну боротьбу з собою та кліп до неї. Це вже не перша композиція артиста, але перша, яку побачила українська аудиторія.

Endless fight відправляє слухачів у глибинну подорож самопізнання. Пісня досліджує боротьбу за пошук сенсів та мети існування, наповненому невизначеністю. Артист розмірковує над таємницями життя та шукає відповіді на інтригуючі та болючі питання: «Чи можу я побачити світло? Чи можу я зупинити цю нескінченну боротьбу? Чому я досі тут?»

Endless fight — не просто пісня, це потужне вираження вразливості та мужності протистояти своїм внутрішнім демонам. Поєднання альтернативних та інді-елементів з унікальним вокалом Carpetman виділяє його серед інших артистів сучасної музичної індустрії.

Carpetman запрошує слухачів приєднатися до нього в цій музичній подорожі, яка виходить за межі звичайних рамок. Вихід релізу присвячений глядацькому голосуванню за 11-го учасника у національному відборі на Євробаченні 2024, який проходить в ДІЯ.

Carpetman – український англомовний артист-космополіт з сучасним баченням жанрів електронної та альтернативної музики. Carpetman пише тексти, створює музику та відповідає за продакшен пісень.

Трек Endless fight вже доступний на музичних платформах.

Instagram: https://instagram.com/carpetman_official
TikTok: https://www.tiktok.com/@carpetmanofficial
YouTube: https://www.youtube.com/@carpetmanofficial

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Липня 2024 року - 17:51
Президент вніс до Верховної Ради законопроєкти про затвердження його указів...
21 Липня 2024 року - 21:29
Коли військовозобов'язана особа отримує повістку для уточнення даних, вона може,...
19 Липня 2024 року - 20:01
24 липня  2024 року відбудеться знакова подія для всіх, хто...