У новий санкційний пакет ЄС можуть потрапити компанії, що поставляють боєприпаси з КНДР до РФ – Bloomberg

Поділитися:

У ЄС планують включити до 13-го пакету санкцій проти Росії компанії, які забезпечували транспортування та логістику боєприпасів з Північної Кореї до РФ.

Про це повідомляє Telegram “Перший Бізнесовий“.

“Пропозиції, які потребують підтримки всіх держав-членів (ЄС, – ред.), перш ніж їх ухвалять, також стосуватимуться судноплавних компаній, що забезпечують транспортування та логістику доставки боєприпасів із Північної Кореї до Росії. Північна Корея надала Росії сотні тисяч артилерійських снарядів”, – йдеться в матеріалі.

Також у ЄС пропонують запровадити санкції проти близько 55 компаній та понад 60 осіб у рамках нового пакету. Зазначено, що обмеження стосуватимуться окремих осіб та фірм, які виготовляють зброю та постачають електроніку й ключові технології, що використовують оборонні компанії РФ.

Водночас 13-й пакет санкцій ЄС проти РФ буде обмеженим. Однак група країн-членів закликає блок додати нові економічні обмеження.

Нагадаємо, Сенат США під час тестового голосування сигналізував про підтримку військової допомоги Україні та Ізраїлю, коли республіканці зняли чотиримісячну блокаду пакету допомоги у сфері безпеки.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2024 року - 22:53
Станом на 19 квітня в Єдиному реєстрі зброї вже зареєстровано...
17 Квітня 2024 року - 18:26
27 квітня 2024 року з 11-00 до 16-00 у серці...
15 Квітня 2024 року - 23:08
Понад чотири місяці студенти проходять навчання в соціальній акторській школі...
12 Квітня 2024 року - 13:41
Hillel IT School підписують у “Вчасно” навіть інструктажі з питань...