Термін дії “зернового коридору” продовжили ще на 60 днів

Поділитися:

Власне, на підтримку «правильного» результату другого туру президентських виборів угоду і було пролонговано.

17 травня, за день до формального закінчення, зернову угоду – чотиристоронні домовленості щодо експорту українського зерна з чорноморських портів – було продовжено ще на два місяці. Про це заявив президент і кандидат у президенти Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган.

Новина була подана у форматі телезвернення, де власне український експорт слугував лише приводом розповісти про значущість спікера для світової продовольчої безпеки та ступеня його впливу на глобальні процеси. Нагадаємо: Туреччина перебуває у самому розпалі передвиборчих перегонів, між двома турами президентських виборів.

«Зусиллями нашої країни, за підтримки наших російських друзів, вкладом наших українських друзів було вирішено продовжити угоду щодо чорноморського зерна ще на два місяці», – сказав Ердоган, побажавши успіхів усьому світу й запевнивши, що Туреччина продовжуватиме зусилля щодо забезпечення виконання всіх умов угоди та його продовження у наступному періоді. Також турецький президент повідомив, що до експорту зерна з України можуть бути залучені ще два порти – Миколаїв та Ольвія.

Досягнення домовленості про пролонгацію договору підтвердили також інші сторони угоди. Він діятиме щонайменше до 18 липня.

 

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Травня 2024 року - 19:42
Як мотивувати працівників використовувати ЕДО (електронний документообіг) та підписувати понад...
26 Травня 2024 року - 21:22
Влада в Україні має намір завдати рішучого удару по тіньовій...
23 Травня 2024 року - 13:57
У 2014 році, а можливо і раніше, в Україні з'явилося...
21 Травня 2024 року - 11:43
У Міжнародний день музеїв, який відмічають щорічно 18 травня, у...