Експерти та аналітики кажуть про те, що китайське економічне диво підійшло до фінішної прямої. Для президента країни це новий виклик — як він буде керувати країною. Відомо, що чотири десятиліття поспіль у Китаї зростали показники доходів, а разом із тим і багатства. Але зараз один за одним стаються крахи та падіння — наприклад, у сфері нерухомості. Також виділяється негативними наслідками і торгівельна війна зі США.
Про це пише Telegram “Перший БІзнесовий“.
«Двигун процвітання» був помітно сповільнений не тільки перерахованими вище факторами — далася взнаки і пандемія з ї карантинними заходами. Доходи Китаю станом на зараз все ще зростають, але вже не у всіх галузях і не так стабільно, як це було раніше. Натомість люди почали вголос казати про своє невдоволення керівництвом країни.
У порівнянні зі Сполученими Штатами, де є демократичні вибори, а президент прислухається до думки народу, в Китаї є тільки політика та Сі. Люди в країні відчувають себе нестабільно, і йдеться не тільки про економічну складову. Аналітики по всьому світі мають однракові думки: Сі треба винайти нову модель управління країною, щоб впоратися із кризою, яка може прийти на зміну 40 рокам процвітання.
Нагадаємо, у країнах Великої сімки готуються до оголошення нових даних по інфляції. Це передуватиме заявам Центробанків щодо процентних ставок.
Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!