Мексика припиняє експорт нафти на зовнішні ринки, – Bloomberg

Поділитися:

Контрольована державою нафтова компанія Мексики планує призупинити деякий експорт сирої нафти протягом наступних кількох місяців, що призведе до скорочення поставок на світовому ринку.

Про це повідомляє Telegram “Перший Бізнесовий“.

Petroleos Mexicanos, також званий Pemex, скасував контракти на постачання своєї флагманської сирої нафти Maya на нафтопереробні заводи в США, Європі та Азії.

Скорочення експорту, яке відбувається в той час, коли ОПЕК та її союзники вже стримують видобуток, загрожує підняти ціни на нафту, які досягли шестимісячного максимуму. Фізичні поставки — особливо важких, кислих сортів, таких як майя — ще більше скорочуються, оскільки венесуельський експорт скоротиться після відновлення санкцій США щодо її нафтової промисловості. Минулого тижня JPMorgan Chase & Co. попередила, що цього року світовий орієнтовний показник Brent може досягти 100 доларів за барель.

План Pemex щодо призупинення деяких експортних поставок є частиною спроб виробляти більше внутрішнього бензину та дизельного палива напередодні президентських виборів 2 червня, кажуть люди. Президент Андрес Мануель Лопес Обрадор, термін повноважень якого добігає кінця, отримав посаду з обіцянкою відмовитися від імпорту дорогого палива. Його багаторічні зусилля з реконструкції нафтопереробного сектору Мексики нарешті окупилися.

Нагадаємо, один із основних бенефіціарів санкцій щодо російської та венесуельської нафти це постачальники з США, які міцно пробилися на ринки, де колись домінували ОПЕК та її союзники.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2024 року - 22:53
Станом на 19 квітня в Єдиному реєстрі зброї вже зареєстровано...
17 Квітня 2024 року - 18:26
27 квітня 2024 року з 11-00 до 16-00 у серці...
15 Квітня 2024 року - 23:08
Понад чотири місяці студенти проходять навчання в соціальній акторській школі...
12 Квітня 2024 року - 13:41
Hillel IT School підписують у “Вчасно” навіть інструктажі з питань...