В Україні пройде Міжнародний Тиждень Коучингу (International Coaching Week) – ICW’2024

Поділитися:

Щорічне тижневе святкування професії коуча відбувається за ініціативи Міжнародної Федерації Коучингу (ICF), найбільшої світової організації коучів і коучингу, що обʼєднує понад 60 тисяч коучів з 166 країн світу. Вже восьмий рік поспіль Україна долучається до цієї масштабної коучингової події, яку організовує ICF Ukraine.

Цьогоріч ICW’2024 в Україні пройде до 18 травня. Його тема – «Коучинг для (всіх сфер) життя». ICF Ukraine підготувала потужну програму за участі українських та міжнародних фахівців для різних цільових аудиторій, спрямовану на всебічне й глибоке дослідження переваг застосування коучингу й розвитку потенціалу як особистостей, так і організацій.

«В умовах війни, коли ми переживаємо багато втрат та входимо в досвід формування нової реальності, проходити через зміни та невизначеність без внутрішніх трансформацій неможливо. Люди є агентами змін у світі. Зміни впроваджують люди. Від якості світогляду та глибини усвідомленості людей залежить якість змін. Коучинг працює в просторі невідомості та спрямований на розвиток потенціалу від окремих особистостей до великих екосистем, на створення нового досвіду, якого не існувало раніше, – переконана Аліна Святненко, Президентка ICF Ukraine. – Мета ICWʼ2024 – показати цінність та ефективність коучингу в усіх сферах суспільного життя: бізнес, неприбутковий сектор, освіта, ветерани та їх сімʼї, особистісний розвиток».

Перший день ICWʼ2024 дослідить формування майбутнього під впливом коучингу, а також еволюцію коучингу і його здатність творити власну реальність завдяки інноваціям. Другий день всебічно розкриє тему коучингу як каталізатора розвитку лідерського й організаційного потенціалу. Третій і четвертий дні будуть унікальними – вони відповідно будуть присвячені коучингу в освіті і коучингу в умовах війни. Темою пʼятого дня буде коучинговий шлях до внутрішньої стійкості у складні часи, що також є дуже актуальним для українців. Завершить ICW’2024 майстерня практичного коучингу і марафон демосесій від МСС ICF.

Зареєструватися можна тут https://tinyurl.com/2bmtg3xn

Вхід вільний за попередньої реєстрації.

Ознайомитися з програмою заходів можна тут: https://bit.ly/3WtR1uL

Познайомитися з коучами ICF Ukraine, щоб співпрацювати з професіоналами: https://www.icf-ukraine.org/meet-our-coaches#!directory

Слідкувати за новинами на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/ICFUkraineChapter/

Слідкувати за новинами на сторінці у LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/icf-ukraine/

До зустрічі на Міжнародному Тижні Коучингу 2024!

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
12 Червня 2024 року - 21:21
Незважаючи на можливе підвищення акцизів на пальне на 1,5–2 грн....
12 Червня 2024 року - 19:53
Один з оперативників розвідки РФ, який безпосередньо займається проведенням дезінформаційної...
12 Червня 2024 року - 13:43
Адміністрація американського президента планую посилення обмежень на доступ Китаю до...
11 Червня 2024 року - 18:06
У 2024 році ІТ-сфера України продовжила свій динамічний розвиток, незважаючи...