Фестиваль «Міні Міс Україна» 25 років здійснює мрії дітей!

Поділитися:

До Міжнародного дня захисту дітей, у Тернополі в концерт-холі «Подоляни» відбулася грандіозна подія – 25-ий ювілейний Національний фестиваль моди й таланту «МІНІ МІС УКРАЇНА 2024».

Головна мета фестивалю підтримати у цей важкий для нашої країни період дітей України, вселити їм віру у свої сили та завтрашній день, мирне та світле майбутнє.

Війна змінила маленьких українців, але не позбавила їх мрій та переконань про щасливу Вільну Україну.

Цьогоріч учасниками «Міні Міс Україна 2024» стали понад 50 дітей з різних куточків нашої країни, які продемонстрували обдарованість, незламний дух та об’єднаність української нації.

Під час фестивалю відбувся парад національного костюму “Моя Україна – незламна країна”, Barbie-дефіле, презентація талантів та амбасадорів соціальних проєктів, а також ювілейна срібна церемонія нагородження.

Головними переможницями 25-го ювілейного Національного фестивалю «Міні Міс Україна 2024» стали:

Міні Міс Україна 2024 Grand Prix – ПИРИНЕЦЬ КАРОЛІНА, м. Берегове

Міні Топ Модель України 2024 Grand Prix – МАРТИН ЮЛІЯ, м. Львів

Амбасадор України 2024 Grand Prix – БУЧИНСЬКА СОЛОМІЯ, м. Івано-Франківськ.

«Міні Міс Україна» дає кожному учаснику унікальний досвід, розкриває таланти та впевненість у своїх силах. Переможці Національного конкурсу візьмуть участь у щорічних міжнародних фестивалях «World Fashion Kids», що відбудеться на Мальті, та «Little Miss & Mister United World» в Дубай, ОАЕ.

За традицією в рамках фестивалю відбулася і благодійна акція «Від серця до серця», під час якої учасники передали подарунки дітям з дитячого будинку.

Всі учасниці «Міні Міс Україна 2024» також взяли участь у висадці дерев дитячих мрій. Разом ми висадили магнолію, дерен, рожевий каштан і сакуру.

Також в ході цьогорічного заходу відбувся і Всеукраїнський фестиваль юних моделей та дизайнерів UKRAINIAN FASHION KIDS 2024

Переможцями та володарями титулу «Театр мод України 2024 Grand Prix» стала Школа моделей РІМО (м. Кропивницький) з Ексклюзивним шоу прапорів.

«Гран Прі Глядацьких Симпатій 2024» отримав Театр мод «Європа» з незламного міста Харків з колекцією «Black queen» (бренд Vitalina for kids).

Спеціальним гостем події став український альт-поп гурт «Енджі Крейда».

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Липня 2024 року - 17:51
Президент вніс до Верховної Ради законопроєкти про затвердження його указів...
21 Липня 2024 року - 21:29
Коли військовозобов'язана особа отримує повістку для уточнення даних, вона може,...
19 Липня 2024 року - 20:01
24 липня  2024 року відбудеться знакова подія для всіх, хто...