Українська авіація вразила ворожий “центр” в Луганську

Поділитися:

Командувач Повітряних сил України Микола Олещук подякував українським льотчикам за роботу.

Вчора, 13 квітня, українські Військові Повітряні Сили завдали точного удару по командному пункту управління ворога, який розташовувався в тимчасово окупованому Луганську.

Згідно з повідомленням командувача Повітряних сил України Миколи Олещука, українські льотчики виконали завдання з високою майстерністю і зуміли повернутися без втрат.

Джерела у місцевих Telegram-каналах повідомили, що вдень 13 квітня над Луганськом було видно стовпи густого чорного диму, що свідчить про масштабність удару.

Командувач Олещук у своєму офіційному зверненні 14 квітня поділився подробицями про успішне завершення місії.

“Витримавши паузу, дякую льотчикам авіації Повітряних Сил за успішний, а головне – результативний удар по ворожому об’єкту на Луганщині 13 квітня 2024 року. Українські пілоти чудово виконали роботу і повернулись на базу”, — написав Микола Олещук

Олещук також наголосив, що збільшення кількості подібних операцій можливе при підтримці наших західних партнерів, які розглядають можливість збільшення військової допомоги Україні. Це дозволило б зміцнити тиск на ворожі сили і сприяти швидшому вирішенню конфлікту на користь України.

“Таких ударів по тилах противника буде більше, коли Україна отримає БІЛЬШЕ ракет від наших західних партнерів”, — зазначив Олещук

Нагадаємо, що війна в Україні переходить у нову фазу, ставлячи енергетику під приціл, і світ уже відчуває наслідки. Як передає портал “Коментарі”, про це пише “Bloomberg”.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Травня 2024 року - 19:42
Як мотивувати працівників використовувати ЕДО (електронний документообіг) та підписувати понад...
26 Травня 2024 року - 21:22
Влада в Україні має намір завдати рішучого удару по тіньовій...
23 Травня 2024 року - 13:57
У 2014 році, а можливо і раніше, в Україні з'явилося...
21 Травня 2024 року - 11:43
У Міжнародний день музеїв, який відмічають щорічно 18 травня, у...