До дня Центру спеціальних операцій спецпідрозділу «Альфа» Служби безпеки України автор- виконавець Охтирчанка представила музичне відео «Воля»

Поділитися:

Автор – виконавець, поетеса, військовослужбовець Валерія Охтирчанка презентувала кліп на авторську пісню «Воля», яку присвятила військовослужбовцям ЦСО «А» («Альфа») Служби безпеки України.

Охтирчанка є режисером відео кліпу у якому використала фрагменти документального фільму СБУ «Спецоперації перемоги». Автор музики та слів – Валерія Охтирчанка. Пісня записана в жанрі поп-рок. Як зазначила артистка: «Надихнулася на написання пісні після підриву Кримського моста. Пісня народилася за лічені хвилини. Я ніколи не пишу пісні згідно якогось плану. Після виконання успішної спецоперації військовослужбовцями «Альфа», уявила собі, яку треба мати мужність, витримку та відвагу, щоб так хоробро діяти в тилу ворога. І в якусь мить почала наспівувати слово «Воля». Напевно, бо саме сила волі й незламності українського духу допомагає нашим військовим у боротьбі з ворогом та захисті нашої держави».

Автор – виконавець Охтирчанка вважає своєю особистою місією за допомогою свого музичного мистецтва доносити партнерам України важливі ідеї верховенства права, справедливості, рівності та миру через гармонійне поєднання слів та музики, візуального ряду. Охтирчанка додала, що сподівається, що пісня «Воля» надихатиме бійців елітного спецпідрозділу «А» на успішну реалізацію нових бойових задач, а пересічних громадян – на єдність та стійкість у боротьбі з окупантом.

ІНФО ДОВІДКА

Валерія Охтирчанка –  автор-виконавець, поетеса, Заслужений діяч естрадного мистецтва України.  Перша авторська пісня була випущена в квітні 2022 року, а вже в травні того ж року виходить музичне відео «World, We need peace» завдяки якому Валерія Охтирчанка здобула популярність за кордоном і стала переможницею наступних музичних кінофестивалів:  «The Paris Play Film Festival» (2022 рік), «Butterfly International Film Festival» (2022 рік), «Onyko Film Awards» (2022 рік), «Cooper Awards» (2022 рік), «Dreamachine International Film Festival» (2023 рік), «Prague International Sound Music Video Awards» (2023 рік). В серпні 2022 року відбулась прем’єра нового музичного відео на пісню «Червоний мак», а вже в 2023 році Охтирчанка стає переможницею на «Minich Music Video Awards» у Німеччині ( у номінації «Кращий драматичний музичний відео кліп 2023» – «Червоний мак» ). З 2023 року автор-виконавець Валерія Охтирчанка бере активну участь в благодійних концертах: «9-й Фестиваль військової авторської пісні», media event project «Mama special -2023» від благодійного фонду «Мрію жити» та багато інших.

Валерія Охтирчанка є автором слів, музики усіх своїх пісень а також режисером своїх музичних відео. Як військовослужбовець, учасник АТО, написала багато віршів на патріотичну тему, деякі з яких стали уже піснями.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Липня 2024 року - 17:51
Президент вніс до Верховної Ради законопроєкти про затвердження його указів...
21 Липня 2024 року - 21:29
Коли військовозобов'язана особа отримує повістку для уточнення даних, вона може,...
19 Липня 2024 року - 20:01
24 липня  2024 року відбудеться знакова подія для всіх, хто...