Закарпаття здатне забезпечити себе електрикою

Поділитися:

На Закарпатті, за рахунок великої кількості встановлених приватних сонячних електростанцій, видобутою енергією від сонця можна повністю покрити потреби області в електроенергії, повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

«Станом на 1 березня 2024 року на території області в приватних домогосподарствах встановлено 4 836 генерувальних установок з виробництва електричної енергії з сонячного випромінювання. Сумарна потужність генерувальних установок приватних домогосподарств становить 138 мегаватів. У пікові години літніх місяців при навантаженні Закарпаття близько 330 мегаватів потужністю генерації приватних домогосподарств покривається до 31% від навантаження регіону», – йдеться у повідомленні.

Іншими словами, кожне домогосподарство, обладнане автономною системою енергозабезпечення власного функціонування, може забезпечити електрикою декілька сусідніх залежно від потужності.

На території Закарпатської області функціонують підприємства, на яких експлуатується 65 генерувальних установок з виробництва електричної енергії з сонячного випромінювання сумарною потужністю 244 мегават.

«Приватні домогосподарства та підприємства краю, які генерують електроенергію від сонця, здатні повністю забезпечити потреби нашої області», – додав Віктор Микита.

Нагадаємо, що 31 березня шеф ГУР МОУ Кирило Буданов заявив, що РФ намагається пробити українську ППО “Цирконами”. Для цього в окупованому Криму розміщено пускові установки цих ракет.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2024 року - 22:53
Станом на 19 квітня в Єдиному реєстрі зброї вже зареєстровано...
17 Квітня 2024 року - 18:26
27 квітня 2024 року з 11-00 до 16-00 у серці...
15 Квітня 2024 року - 23:08
Понад чотири місяці студенти проходять навчання в соціальній акторській школі...
12 Квітня 2024 року - 13:41
Hillel IT School підписують у “Вчасно” навіть інструктажі з питань...