У яких випадках Пенсійний фонд може позбавити виплат пенсіонерів

Поділитися:

Українцям пояснили, чи не є отримання матеріальної допомоги приводом для позбавлення їх пенсії.

У Міністерстві соціальної політики України часто відповідають на питання отримувачів різного роду виплат, роз’яснюючи спірні питання.

Як відзначається у новому пості на офіційній фейсбук-сторінці Міністерства соціальної політики України, пенсіонери, які наразі опинилися за кордоном, ставлять питання: чи не є отримання матеріальної допомоги поза Україною приводом для позбавлення їх пенсії.

“Відповідаємо: призначені в Україні пенсії виплачуються за правилами, визначеними українським законодавством. Якщо пенсія виплачується на банківський рахунок, в момент зарахування кошти стають власністю людини. І людина має право використовувати їх на власний розсуд.”, – йдеться у повідомленні відомства.

Водночас як відзначили у Мінсоцполітики, чинне законодавство не ставить виплату пенсій у залежність від того, чи одержує людина матеріальну допомогу за кордоном.

Своєю чергою у Пенсійному фонді України повідомили, що станом на 10 березня профінансовано 26,1 млрд грн – на пенсійні виплати.

“В тому числі 5,9 млрд грн – на виплату пенсій через АТ “Укрпошта”, 20,2 млрд грн – через уповноважені банки; 4,5 млрд грн – на житлові субсидії та пільги; 1371,5 млн грн – на страхові виплати, в тому числі 505,7 млн грн – на оплату лікарняних. У березні надано 381 тис. послуг особам, які звернулися до органів Пенсійного фонду України.”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Мінсоцполітики розробили законопроєкти, які можуть позбавити громадян України пенсії.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
25 Березня 2023 року - 15:33
Україна потребує додаткової військової підтримки з боку партнерів, без якої...
24 Березня 2023 року - 14:40
Протягом лютого-березня 2023 року в одній з телевікторин на українському...
24 Березня 2023 року - 8:12
Інклюзивний календар проєкту “Герої бувають різні” мав на меті привернути...
22 Березня 2023 року - 19:36
Рік війни для українців став переломним. Але навіть в умовах...