Центральний банк Ізраїлю збирається утримувати процентні ставки вчетверте поспіль, – Bloomberg

Поділитися:

Зниження ставок Ізраїлем не розглядається, оскільки війна ускладнює наступний крок. Пауза, ймовірно, розтягнеться на кілька місяців на тлі побоювань, що бойові дії проти регіональних бойових угруповань ХАМАС і Хезболла можуть загостритися.

Про це повідомляє Telegram “Перший Бізнесовий“.

Економісти одностайні в своїх думках. Зокрема, йдеться про те, що монетарний комітет збереже свій контрольний показник на рівні 4,5%, на якому він був після зниження на чверть пункту на початку року.
Разом із своїм рішенням у понеділок центральний банк опублікує нові економічні прогнози та може переглянути прогноз від квітня, який показав ключову ставку на рівні 3,75% у першому кварталі 2025 року.

«Ми очікуємо, що Банк Ізраїлю проявить обережність і не пропонуватиме більше зниження ставок цього року. Навіть за сценарію геополітичного покращення інфляційний тиск, ймовірно, завадить банку скоротити кошти», — заявили економісти Barclays Plc, у тому числі Заліна Алборова.

Нагадаємо, the Economist оприлюднив власний аналіз втрат російської армії в Україні, розкриваючи масштаб людських жертв, яких зазнала рф за час повномасштабного вторгнення.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Липня 2024 року - 17:51
Президент вніс до Верховної Ради законопроєкти про затвердження його указів...
21 Липня 2024 року - 21:29
Коли військовозобов'язана особа отримує повістку для уточнення даних, вона може,...
19 Липня 2024 року - 20:01
24 липня  2024 року відбудеться знакова подія для всіх, хто...