Шольц відкидає побоювання щодо торговельної війни з Китаєм через розслідування електромобілів – Bloomberg

Поділитися:

Канцлер Німеччини Олаф Шольц применшив побоювання щодо потенційної торгової війни, спровокованої антисубсидійним розслідуванням Європейського Союзу щодо китайських електромобілів, водночас наводячи вагомі аргументи на користь глобалізованих ринків із рівними умовами гри для всіх учасників.

Про це повідомляє Telegram “Перший Бізнесовий“.

У своїх перших коментарях щодо розслідування електромобілів після того, як про це було оголошено два тижні тому, Шольц, здавалося, виливає холодну воду на кроки Європейської комісії та застерігає від протекціоністських заходів, які можуть завдати шкоди вітчизняній промисловості. Коли заговорили про можливість торгової війни між ЄС і Китаєм, він сказав: «Очевидно, цього не станеться».

Німеччина може стати країною, яка найбільше постраждає в ЄС у разі тарифної суперечки з Китаєм. Якщо податки будуть запроваджені, найпотужнішою відповіддю Пекіна буде обмеження доступу до його величезного ринку — те, що найбільше вдарить по німецьких автовиробниках, включаючи Volkswagen AG і BMW AG, оскільки минулого року вони разом продали там 4,6 мільйона автомобілів.

Нагадаємо, новий, більш жорсткий підхід Європейського Союзу до Китаю формується через стурбованість Франції тим, що торгові практики Пекіна почали становити критичну загрозу для основних галузей промисловості.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2023 року - 18:13
Nvidia Corp., найдорожчий у світі виробник мікросхем, оновлює свій процесор...
10 Листопада 2023 року - 17:28
Компанія «Євразія» не зважаючи на військовий стан продовжує працювати і...
3 Листопада 2023 року - 16:07
CreditPlus бере участь у престижній церемонії PaySpace Awards і претендує...
28 Жовтня 2023 року - 14:56
О 4:00 ранку 29 жовтня стрілки годинника потрібно перевести на...