Бразильська нафтова компанія Petrobras підвищує внутрішні ціни на паливо, – Bloomberg

Поділитися:

Вперше за 11 місяців контрольована державою нафтова компанія Бразилії Petrobras підвищує ціни на бензин. Причина для цього є: ціни на нафту зросли, а вартість національної валюти падає.

Про це пише Telegram “Перший Бізнесовий“.

Згідно з заявою, зробленою в понеділок, Petroleo Brasileiro SA підвищить ціни на бензин для дистриб’юторів на 7,1% до 3,01 реала ($0,55) за літр. Також компанія підняла ціни на скраплений газ, який використовується для приготування їжі та опалення. Натомість ціни на дизельне паливо залишаються станом на зараз без змін.

Важливо, що на загал Petrobras не назвала причину підвищення цін. Але експерти кажуть про те, що новий головний виконавчий директор компанії, Магда Шамбріар, готується протистояти політичному тиску, з яким стикалися її попередники. Все це потрібно для того, щоб зберегти витрати на паливо на низькому рівні за рахунок компанії.

Зараз ситуація покращилася, а акції Petrobras зросли на 2,6% у Сан-Паулу після оголошення про підвищення вартості кількох видів палива. За словами консультанта StoneX Тіаго Веттера, підвищення цін, оголошене в понеділок, залишить бразильські ціни на 11,5% нижчими за міжнародні.

Нагадаємо, виробництво в Німеччині, еконмоіка якої вважвється одною з перших у ЄС, впало на 2,5% порівняно з попереднім місяцем.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Липня 2024 року - 17:51
Президент вніс до Верховної Ради законопроєкти про затвердження його указів...
21 Липня 2024 року - 21:29
Коли військовозобов'язана особа отримує повістку для уточнення даних, вона може,...
19 Липня 2024 року - 20:01
24 липня  2024 року відбудеться знакова подія для всіх, хто...