Європейські країни вирішили відмовитися від ідеї миротворчої місії в Україні, розробляючи нові стратегії допомоги, які можуть бути більш ефективними в поточних умовах. Серед головних напрямків – посилення військової допомоги, включаючи постачання сучасного озброєння, проведення навчань для українських військових та розширення гуманітарних програм.
Крім того, розглядається можливість створення регіональних центрів безпеки на кордонах із Україною для координації дій у разі загострення ситуації. Такі центри забезпечать оперативну підтримку, включаючи евакуацію мирного населення та постачання необхідної допомоги.
Політики наголошують, що такі заходи дозволять підтримати Україну без прямого залучення миротворців, уникнувши ескалації конфлікту. Європа прагне знайти оптимальні шляхи підтримки, які збережуть баланс між безпекою регіону та протистоянням агресії Росії.
Нагадаємо, президент Франції Макрон розглядає можливість розмістити миротворчий контингент у центральній частині України. Не виключається, що такі іноземні сили можуть базуватися вздовж річки Дніпро, якомога далі від лінії боєзіткнення.
Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!