Франко-українська торгова палата представляє 10 фіналісток конкурсу «Створено жінками 2024»: сталий розвиток, технології, агропромисловість, інклюзивність, здоров’я та культура в центрі уваги

Поділитися:

Франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU) вже вшосте проводить конкурс “Створено жінками”, спрямований на підтримку та заохочення українських підприємниць. Цього року, як і минулого, конкурс має особливе значення, ставши символом стійкості та незламності українського духу в умовах повномасштабної війни, постійних блекаутів та невизначеності.

Кількість учасниць цьогорічного конкурсу стала рекордною — 425 заявок, що у півтора рази перевищує кількість заявок минулого року. 10 фіналісток, відібраних журі за критеріями оригінальності ідеї, мети проєкту, його презентації, стратегічного бачення, бізнес-плану та інноваційності, отримають не лише грошові кошти на розвиток бізнесу, а й підтримку компаній-партнерів CCIFU, таких як: Air France, Ambassade de France en Ukraine, Cemark, Crédit Agricole, Elle, Forvis Mazars, L’Occitane, Michelin, Servier, Ukrsibbank, Yves Rocher.

Переможниця конкурсу стане частиною французької ділової спільноти, отримавши доступ до її ресурсів та наставництва.

“Попри всі труднощі та виклики воєнного часу, українські підприємиці продовжують демонструвати неймовірну стійкість і цілеспрямованість, —  каже Мод Жозеф, директорка CCIFU. — Вони не тільки зберігають свої бізнеси, а й створюють нові робочі місця, платять податки, роблять свій внесок в економіку країни. Конкурс “Створено жінками” — це наша можливість підтримати їх, надати їм необхідні ресурси та можливості для подальшого розвитку. Ми вражені кількістю заявок, а також широким спектром інтересів підприємиць — від ресайклінгу та дизайну до металовиробництва та біотехнологій”.

Фіналістки конкурсу:

Олеся Самойленко, «Родина Кольпінга» — соціальне підприємство по виробництву сухофруктів людьми з інвалідністю. Проєкт надає можливість професійної орієнтації та зайнятості для 10 людей з ментальною інвалідністю.

Іванна Білоус, Nasivanky — сучасне крафтове виробництво унікального нішевого продукту: насіння овочів та квітів відкритого запилення та переробки сировини, що залишається після його вибірки у авторські крафтові продукти харчування. Основна ідея — донести до людей, що забезпеченість власним сортовим насінням є основою сталості будь-якого господарства, родини та продовольчого суверенітету країни.

Наталя Ольшанська, ТОВ “Фамберрі” — проєкт розвиває та впроваджує сучасні агротехнології та інновації переробки органічного кизилу.

Ольга Мелих, КВОТА — металообробка та виготовлення технологічної оснастки в сфері машинобудування та виробництва прес-форм для різних галузей промисловості.

Ольга Лекова, Recast plastic, ARTSTUDIOLEO — нестандартні архітектурні рішення та екологічно чисті меблі з переробленого пластику для укриттів, з метою зменшення кількості пластикових відходів з максимальною користю для суспільства.

Тетяна Ковпак, Центр хребта Постава — створення направлення діагностичного  відділення в  центрі реабілітації, де зберуться найкращі фахівці різних спеціалізацій, з  метою надання комплексної допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань  хребта та суглобів, а також воїнам, які відновлюються після травм і операцій.

Анна Павлусь, WHEELNY — адаптивний одяг для людей з інвалідністю, які пересуваються на кріслах колісних. Мета проєкту — започаткувати нову нішу одягу саме для цієї цільової групи. 

Дарина Антоненко, RE:ban — проєкт вирішує екологічну проблему утилізації використаних рекламних ПВХ- банерів, відшиваючи з них нові унікальні та стильні вироби — шопери, рюкзаки, бананки, органайзери тощо.

Данута Кріль, GUCULIYA — виробництво чорнодимленої кераміки. Мета проєкту — створити мережу із крафтових виробників під одним брендом Гуцулія,  переосмислення традиційних ремесел, в перспективі ревіталізація перезапуск старої керамічної  фабрики в околицях Львова під чорнодимлену кераміку.

Марина Коршевнюк, Apixmed — інноваційна біомедична компанія, мета якої впровадження інноваційних технологій у клінічну практику, аби рятувати життя людей за допомогою наукових рішень.

Церемонія нагородження переможниці конкурсу “Створено жінками-2024” відбудеться 9 липня 2024 року.

Про конкурс “Створено жінками”

Конкурс “Створено жінками” проводиться CCIFU щорічно з 2019 року. За цей час він став важливою платформою для підтримки та розвитку жіночого підприємництва в Україні.

Інформаційна довідка про Франко-українську торгово-промислову палату (CCIFU):

Франко-українську торгово-промислову палату було засновано в 1994 році. Наразі під егідою CCIFU діють близько 150 французьких компаній, а також підприємств під французьким управлінням: від малого й середнього бізнесу до великих міжнародних груп. Головною метою органу є розвиток торговельних відносин між Україною і Францією.

Сила партнерської мережі палати полягає у взаємодоповнюваності напрямків бізнесу, налагоджених ділових зв’язках з владою країни, а також у постійній співпраці з Посольством Франції.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Листопада 2024 року - 15:03
Кабінет Міністрів України анонсував новий порядок бронювання, який базується на...
21 Листопада 2024 року - 12:50
Компанія Just SEO оголошує про запуск нової послуги зі створення...
20 Листопада 2024 року - 11:32
Бізнес-бранч – це простір для обміну ідеями, досвідом та натхненням,...
19 Листопада 2024 року - 14:48
Верховна Рада України схвалила в цілому Проект Державного бюджету на...