Україна здобуває першу золоту медаль на Олімпіаді-2024

Поділитися:

Україна збірна здобула золоту медаль у жіночому командному турнірі з фехтування на Олімпіаді-2024.

У фіналі українські фехтувальниці у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук та Юлії Бакастової перемогли команду Південної Кореї.

До цього у півфіналі вони зустрілися з фехтувальницями з Японії, здобувши перемогу з рахунком 45:32.

Ольга Харлан отримала вже другу медаль на цій Олімпіаді. Кілька днів тому вона здобула за “бронзу” в індивідуальному змаганні.

Нагадаэмо, загалом для України це третя медаль на Олімпіаді в Парижі і перша золота. Два дні тому срібну медаль здобув Сергій Куліш у стрільбі з гвинтівки з трьох позицій на дистанції 50 метрів.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

ПРРО не тільки фіскалізує чеки і працює з...
9 Вересня 2024 року - 18:42
Ресторан української новітньої кухні GALUSHKA KYIV, який розташувався у самому...
2 Вересня 2024 року - 16:52
Весною 2024 року в Україні почала функціонувати нова система обліку...