Іспанія вибиває збірну Німеччини з домашнього Євро-2024

Поділитися:

5 липня в німецькому Штутгарті у чвертьфіналі чемпіонату Європи з футболу збірна Іспанії перемогла збірну Німеччини. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Обидві команди виходили на матч у статусі переможців своїх груп і з різницею забитих і пропущених м’ячів на Євро 9:1 (Іспанія) і 10:2 (Німеччина).

У чвертьфіналі багато голів глядачі не побачили. Перший м’яч забив на 51-й хвилині іспанський футболіст німецького “Лейпцига” Дані Ольмо.

На 89-й хвилині команда господарів турніру зрівняла рахунок зусиллями Флоріана Віртца з німецького клубу “Баєр” (Леверкузен).

Упродовж основного часу поєдинку переможця не виявили, суддя призначив два екстратайми по 15 хвилин.

Усе йшло до того, що командам доведеться пробивати серію пенальті, проте за хвилину до завершення додаткового часу Іспанія все-таки вирвала перемогу, точного удару завдав Мікель Меріно з іспанського “Реал Сосьєдад”.

Підсумок – 2:1 на користь збірної Іспанії.

У півфіналі іспанці зіграють із переможцем матчу Португалія – Франція, який відбудеться сьогодні пізніше.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Мін’юст подав позов про конфіскацію активів російського олігарха Фрідмана та...
29 Вересня 2024 року - 22:38
У жовтні 2024 року Міністерство оборони України планує запустити новий...
27 Вересня 2024 року - 14:08