Дедалі більше німецьких компаній готуються вийти на біржу в найближчі місяці, незважаючи на занепокоєння щодо найбільшої економіки Європи. Зростає тиск на викупні групи та корпорації, щоб отримати цінність для інвесторів.
Про це повідомляє Telegram “Перший Бізнесовий“.
За даними Bloomberg, на Франкфуртській фондовій біржі цього року відбулося чотири первинні публічні пропозиції (IPO), які залучили загальну суму в 2,2 мільярда доларів США. Це приблизно відповідає рівню минулого року, але значно менше, ніж у 2021 році.
Проте потенційні угоди та позитивні результати деяких з останніх IPO дають радникам надію на кращі часи. «Хоча ринки можуть залишатися складними, ми бачимо хороші шанси на те, що значна кількість угод справді матеріалізується», — сказав Карстен Беррар, співголова глобальної групи ринків капіталу Sullivan & Cromwell LLP.
Консультанти очікують, що фонди прямих інвестицій і компанії також шукатимуть покупців для своїх активів у приватному порядку, наразі проводяться IPO, щоб гарантувати, що інвестори розблокують цінність.
Власники приватного капіталу Stada Arzneimittel AG найняли додаткові банки для підготовки до лістингу німецького виробника генеричних препаратів після того, як переговори про продаж компанії конкуруючій групі купувачів охолонули. Подібним чином онлайн-дилер автозапчастин Autodoc SE за підтримки Apollo Global Management Inc. найняв консультантів для потенційного продажу у Франкфурті.
Тим часом німецькі корпорації, які прагнуть оптимізувати свою діяльність, також розглядають можливість розміщення підрозділів. Continental AG продовжує плани щодо виділення свого підрозділу, що виробляє автомобільні гальма та автоматизовані системи водіння, незважаючи на відкликання, пов’язані з несправними гальмівними системами, які вона постачала.
Крім цих двох груп емітентів, можуть існувати й інші осередки діяльності. Уряд Німеччини нещодавно відібрав банки для організації потенційного продажу Uniper SE після порятунку енергетичної групи після вторгнення Росії в Україну.
Нагадаємо, доходи російського уряду від нафтової промисловості впали на 29% у жовтні порівняно з попереднім роком через зниження цін на нафту та вищі державні виплати виробникам палива в країні.
Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!