Українець на протезі візьме участь у 43-му Лондонському Марафоні (TCS London Marathon) 2023 року

Поділитися:

23 квітня в Лондоні стартує один із найпрестижніших і наймасовіших забігів у світі – TCS London Marathon*. Інформаційними партнерами марафону виступають ТЦ «Gorodok Galley» та видавництво «Колесо Життя».

У 2023 році Україну на Лондонському Марафоні представлятиме Роман Кашпур, діючий військовий на протезі, учасник та амбасадор Програми КІБОРГИ Благодійного фонду «Громадянин», волонтер, переможець всеукраїнських змагань проекту «Ігри Героїв» 2021 року у категоріях: підтягування, поштовх гирі довгим циклом та кросфіт, рекордсмен України у номінації «Тяга літака АН-26 (16 тон) людиною з інвалідністю».

Саме з цього рекорду Роман почав свій мотиваційний шлях для важкопоранених бійців.

Участь в Марафоні – це ще одна можливість на власному прикладі показати, що ампутація –  не вирок, протез – не обмеження, а інвалідність – це лише запис на папері, котрий ні в чому не обмежує.

Роман Кашпур: «Ставши вперше на протез і зробивши перші кроки, я зрозумів, що не все так погано, а протез це хоч і «штучна» кінцівка, але і з нею можна повноцінно жити і не просто ходити – а бігати!

Чому мотивувати людей для мене важливо? Тому що це приносить задоволення моїй душі і доповнює мій життєвий ритм, а головне я, як ніхто знаю просту аксіому: краща мотивація – це та, котру показує людина,  котра вже опинилась в непростій ситуації. Вчинком!

Для мене буде за велику честь представляти Україну на спортивній події світового рівня, тому буду робити все можливе, та тренуватись надважко, щоб здолати марафонську дистанцію.

Я маю лише одне посилання до усього світу: ВСЕМОЖЛИВА ДОПОМОГА УКРАЇНІ У БОРОТЬБІ З РОСІЙСЬКИМИ ТЕРОРИСТАМИ. Україна зараз є щитом для усього цивілізованого світу, тому проблема цього акту агресії росії проти України, має бути проблемою всього світу, котрий повинен допомогти перемогти Україні, тому що якщо Україна не вистоїть, росіяни не зупиняться лише на Україні і наступною ціллю може бути будь-яка держава та місто Європи!

Пробігти Лондонський Марафон – мій наступний челендж, щоб максимально привернути увагу до питань допомоги пораненим, які втратили кінцівки, залучити додаткові кошти на найсучасніше протезування і програми реабілітації та соціальної підтримки людей з ампутаціями та важкими травмами».

Я щиро вдячний громадській благодійній організації British-Ukrainian Aid (https://www.british-ukrainianaid.org/) за підтримку збору коштів для допомоги українським військовим з ампутаціями та важкими пораненнями.

ЗБИРАЄМО: £100 000

ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧАТИСЬ УКРАЇНСЬКИЙ ТА ЗАКОРДОННИЙ БІЗНЕС!

https://2023tcslondonmarathon.enthuse.com/pf/roman-kashpur-2023

_____________________________________

*  Лондонський Марафон має платиновий статус Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (World Athletics Elite Platinum Label Race), є одним з організаторів і найстаріших членів Асоціації міжнародних марафонів (AIMS).

За значимістю Лондонський марафон перебуває на рівні з чемпіонатом світу з огляду на те, що склад учасників включає найшвидших марафонців у світі.

У щорічному марафонському забігу на 42,195 км беруть участь близько 40 000 атлетів (35 914 учасників завершили марафонську дистанцію у 2021).

Рекорд Лондонського марафону: 2:02:37 Еліуд Кіпчоге (Eliud Kipchoge), Кенія, 2019 рік.

Перший марафон у Лондоні відбувся 1981 року. У 2005 році Лондонський Марафон вийшов зі складу AIMS і організував лігу з шести марафонів Abbot World Marathon Majors, до якої входять марафони в Бостоні (Boston Marathon), Берліні (BMW Berlin Marathon), Чикаго (Bank of America Chicago Marathon), Нью-Йорку (TCS New York City Marathon), Токіо (Tokyo Marathon).

Траса Лондонського марафону починається у східній півкулі Землі в Грінвічському парку (Greenwich Park), проходить вулицями Лондона по обох берегах Темзи (Thames), яку перетинає по Тауерському мосту (Tower Bridge) та закінчується у західній півкулі на вулиці Мелл (The Mall), яка пов’язує Букінгемський палац (Buckingham Palace) з Трафальгарською площею (Trafalgar Square). Ліміт часу для марафонської дистанції – 8 годин.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Січня 2025 року - 17:06
У сучасному світі викликів, де війна стає додатковим бар’єром для...
16 Січня 2025 року - 12:34
Meta Platforms Inc. оголосила про скорочення близько 5% свого персоналу...
16 Січня 2025 року - 9:42
Парфумерно-косметична мережа BROCARD підбила підсумки 2024 року та поділилася ними зі...
14 Січня 2025 року - 22:00
Власники нерухомості в Україні зобов'язані сплатити податок на нерухомість, який...