Наркокартель під час війни в Україні. Нові схеми

Поділитися:

Як відомо, Конституція України – основний закон України, що закріплює головні засади організації держави та суспільства, утверджує конституційні права, свободи та обов’язки людини і громадянина, конституційний (державний і суспільний) лад. Проте коли на плечі уповноважених посадовців випадає вибір між конституційними правами громадянина України та транзакцією на рахунок у Швейцарії – на жаль, вибір однозначно непорядний.

На даному етапі розвитку України, на жаль, іноді державою керує не гарант, визначений конституцією, не прописані вичерпні закони, а можновладці та гроші.

Гроші не пахнуть, а отже продавати можна й смерть. Саме такий метод заробітку обрав відомий власник наркокартелю  міста Києва Журавльов О.В.

Шевченківським УП ГУНП у м. Києві здійснювалось досудове розслідування кримінального провадження №120201001000077 від 25.12.2020 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 307, ч. 1 ст 317 КК України, в рамках якого Журавльову О.В. та Дергунову І.Л. було вручено підозру.

Головна різниця між двома підозрюваними у мотиві злочину: перший – це син заможної рестораторки, яким керує наркотична залежність та жага до легких грошей, чим і вмотивована його діяльність наркоторговця, а другий – довірлива людина, яка шукала грошей на лікування хвороби дочки та погодилась на пропозицію «товариша» швидко заробити.

Країну, що ззовні знищують ракетними обстрілами та наступами армії Російської Федерації, зсередини знищує корупція, зріст наркотичного обігу, як за часів життя Пабло Ескобара та сталінська рука поліції та прокурора Дисака Павла Борисовича.

Виключно відсутністю честі й гідності прокурора Шевченківської Окружної прокуратури Дисака Павла Борисовича торговця смертю Журавльова О.В. було визволено з-під варти на свободу. Радянське виховання пана прокурора вбачається з його розуміння справедливості: хто може платити – заслуговує на свободу та другий шанс, навіть якщо вбиває людей своєю діяльністю.

Тому ухвалою Солом’янського районного суду м. Києві по справі №760/4629/22 від 03.04.2023 року відомого наркоторговця, одного з найбільш авторитетніших людей в світі наркотиків в місті Києві, а саме Журавльову Олександру Вікторовичу, який звинувачується в злочинах, передбачених ч.3 ст. 307, ч.1ст. 317, ч.2 ст. 317 КК України, було подовжено запобіжних захід у вигляді тримання під вартою, однак з такою тяжкістю обвинувачень йому визначили розмір застави в розмірі дев’яносто прожиткових мінімумів для працездатних осіб й Журавльов Олександр Вікторович вийшов під заставу!

КПК України передбачає функції прокурора під час досудового розслідування та судового розгляду.

Але залізний сталініст Дисака  виключно суб’єктивно трактує свої повноваження надані йому законом й вирішує подальші життя людей через призму своєї упередженості, комплексів та жадібності. Тому сучасного Пабла Ескобара, що заробляє гроші на чужому горі та смерті, пан Дисак  залюбки визволяє й задовольняється подарунками його мами у своєму кабінеті.

У відповідності до вищезазначеного, Дергунов Ілля Львович, людина, що вперше оступилась з допомогою «товариша» Журавльова О.В. та вперше зустрілась обличчям до обличчя з Законом України в персоні Дисака П.Б. на все життя знівечена цим посадовцем.

До Дергунова І.Л. застосовано низку протиправних дій, що об’єктивно принижують його честь і гідність закріплену Конституцією України.

Жадібна до грошей сталінська рука поліції порушує шосту статтю Європейської конвенції про захист прав людини, що передбачає право кожного на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов’язків цивільного характеру або встановить обґрунтованість будь-якого висунутого проти нього кримінального обвинувачення. Судове рішення проголошується публічно, але преса і публіка можуть бути не допущені в зал засідань протягом усього судового розгляду або його частини в інтересах моралі, громадського порядку чи національної безпеки в демократичному суспільстві, якщо того вимагають інтереси неповнолітніх або захист приватного життя сторін, або – тією мірою, що визнана судом суворо необхідною, – коли за особливих обставин публічність розгляду може зашкодити інтересам правосуддя.

Усі можливі докази та обвинувачення казковим чином з лідера наркобізнесу в Києві несподівано перейшли на плечі людини, що вперше попадає за грати.

У відповідності до подій 2023 року сталініст та обожнювач хабарів прокурор Дисак П.Б. через призму своїх проблем продовжує творити «справедливість» за допомогою КПК України й обирає запобіжний захід 21-річному сироті Козіку Владиславу у вигляді тримання під вартою, адже він не має змоги забашляти у прокурорську казну грошей. Сумна доля Козіка Владислава, від котрого батько відмовився у віці 1,5 року, а рідна матір, не витримавши розриву з батьком, померла й молодший брат залишився тягарем на плечах, котрого потрібно годувати та виховувати – не вбачається прокурором Дисаком обставинами пом’якшуючими відповідальність, адже немає у прокурорському кармані грошей.

Сумновідомою напарницею сталініста прокурора Диска П.Б. є адвокат від поліції Большакова Аліна Костянтинівна, яка у вечір затримання  Журавльова О.В. та Дергунова І.Л. за викликом друзів з поліції пропонувала першим правову допомогу. У відповідності до вказаних фактів слід зазначити, що нарко-адвокат Большакова на місці затримання з підказування Диска П.Б. обирала речові докази для подальшого перепродажу та отримання прибутку.

Вищезазначене являється сумним результатом злиття грошей, продажного прокурора, родини наркобариг з авторитетними друзями в Україні.

Матір Журавльова Журавльова О.В., Митрофанова Тетяна Олегівна, є власницею відомого закладу у Києві «За двома зайцями», що знаходиться за адресою Андріївський узвіз, 34. Саме завдяки орендодавцю цього приміщення, з котрим Митрофанова Т.О. тісно товаришує, сина наркоторговця визволено, на його товариша, Коваьчука Дмитра, перекладена відповідальність, а на адвоката, що захищав постраждалого Дергунова І.Л. складено дисциплінарну скаргу.

Відповідно до витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно з 03.08.2012 року є власником приміщення за адресою м. Київ, Андріївський узвіз, 34, кв. 8, тобто орендодавцем Митрофанової Т.О., є Сольський Микола Тарасович.

З 21 липня 2019 року нардеп Верховної Ради України, наразі Міністр аграрної політики України. Саме авторитет цієї людини за проханням Митрофанової Т.О. з легкістю порушує практику ЄСПЛ, Конституцію України та моральні закони на території України.

Проте Митрофанова Т.О. відхиляється від загальновідомої позиції комерційних відносин та невідомим чином залучається довірою та попитом зі сторони Міністра аграрної політики України, родина якого налічує дружину, доньку та двох синів.

Відповідно реєстрів та декларації Сольського М.Т. має частки та керуючу долю в понад 21 компанії: “СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО “СПІВДРУЖНІСТЬ А”, “ЮРИДИЧНА ФІРМА “ПРОЦИК ТА ПАРТНЕРИ”, “КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ “СІГМА-ІНВЕСТ”, “КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ “ФОРУМ”, «АГРОКІРОВКА”, “РОЖНІВК А-АГРО”, “ТРОСТЯНЕЦЬ-АГРО”, “УКРАЇНСЬКИЙ АГРАРНИЙ ХОЛДИНГ”, “НАТАША-АГРО”, “МАЛОДІВИЦЬКЕ ХЛІБОПРИЙМАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО”, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АГРО-ЛУЧКИ”, “НАТАША-АГРО-ПИРЯТИН”, “ПРОМВАГОНТРАНС”, “АСТРОН-УКРАЇНА”, “БЕРЕГІВСЬКЕ ХЛІБОПРИЙМАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО”, “АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ “ІНКА”.

Таким чином з’ясовується злочинний умисел з Журавльовим О.В, його матір’ю та авторитетним міністром аграрної політики України Сольським М.Т. пов’язаний з покриванням наркотогівлі Журавльова О.В. та ліквідуванні усіх законних наслідків цього бізнесу за допомогою авторитетного Міністра.

Ось вам і відмивання і легалізація коштів, одержаних незаконним шляхом.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Травня 2024 року - 13:57
У 2014 році, а можливо і раніше, в Україні з'явилося...
21 Травня 2024 року - 11:43
У Міжнародний день музеїв, який відмічають щорічно 18 травня, у...
20 Травня 2024 року - 18:42
Лінія магазинів EVA – найбільша національна мережа магазинів краси та...
20 Травня 2024 року - 18:25
На сьогодні діє норма, що висновок ВЛК є дійсним протягом...