У Києві представили нову карту укриттів

Поділитися:

У Києві оновили інтерактивну карту з адресами укриттів та бомбосховищ на випадок надзвичайних ситуацій у країні. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА), посилаючись на слова директора Департаменту муніципальної безпеки Романа Ткачука.

У КМДА повідомили, що карту змінили на початку лютого 2022 року, оскільки деякі дані були застарілими – їх вносили з початку 2014 року.

«Варто зауважити: якщо мешканці будинків виявлять підвальне чи інше приміщення біля своїх приміщень, яке придатне для укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації, ми розробили рекомендований алгоритм дій громадян Києва у такій ситуації. Він також розміщений на сайті КМДА», – сказав Ткачук.

Раніше колишні президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко колективно звернулися до підписантів Будапештського меморандуму, закликавши їх дотриматися всіх гарантій безпеки для України. Про це йдеться у документі.

Вони нагадали, що свого часу наша країна відмовилася від свого арсеналу ядерної зброї, в обмін отримавши гарантії щодо захисту та безпеки від країн-учасниць. Серед них була Росія.

Підписуйтесь на Перший Бізнесовий в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
3 Вересня 2023 року - 22:45
Президент Володимир Зеленський підтвердив звільнення Олексія Резнікова з посади міністра...
2 Вересня 2023 року - 12:13
Служба безпеки України, Бюро економічної безпеки та Офіс генпрокурора вручили...
26 Серпня 2023 року - 11:14
В РНБО припускають, що процес мобілізації в Україні може посилитись
26 Серпня 2023 року - 11:08
Не зважаючи на війну та важкі часи, мережа ресторанів «Євразія»...